folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Nintendo Switch Lite Oyun Konsolu

Nintendo Switch Lite Oyun Konsolu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

Nintendo switch lite cip takılıp oyunlar kırılıyor mu? Oynayan yada bilgisi olan var mı?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bonibon
    Bonibon's avatar
    Erkek

çip takılıyor softmod henüz yok bildiğim kadarıyla. ama çip de yok ortalarda. çipi çıkaran elemanların tepesine çöktü nintendo. hazır çipli satanlar var internette onlarla mesajlaş elindeki alete çip takacak biri çıkar. çipi kendin alsan da lehimi zor zaten

om mani padme hum
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek
    Bonibon bunu yazdı

çip takılıyor softmod henüz yok bildiğim kadarıyla. ama çip de yok ortalarda. çipi çıkaran elemanların tepesine çöktü nintendo. hazır çipli satanlar var internette onlarla mesajlaş elindeki alete çip takacak biri çıkar. çipi kendin alsan da lehimi zor zaten

Nintendo siwtch lite sahibi olarak @Bonibon arkadaşa katılıyorum.

Bende var bu model, istanbul'da eskiden yapan iki yer varmış ama şimdi yapmıyoruz dediler bana. Bulabiliyorsan hazır çip takılmış al yoksa benim gibi çip taktıracak yer bulamazsın. Ayrıca çip takan yer bilen varsa bana da söylesin.

Edit: Çipi takmadan satan yer varsa da deneyebilirim.

Dark_Lord tarafından 01/May/21 06:51 tarihinde düzenlenmiştir

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

Çipli satan varsa burada bende istiyorum 

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
Toplam Hit: 885 Toplam Mesaj: 4
oyun oyun konsolu nintendo ps5