NİYE BİZ BÖYLEYİZ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seedorf
    seedorf's avatar
    Erkek
    arkadaslar uyanın kızlar,erkekler neden insanlar birbirlerinin ilgilerini cekmek için farklı olsunlar neden kızlarla tanısılmak zor olsun,avrupa ülkelerinde insanlar bu kadar rahat ve medeni iken biz niye sevgili olabilmek için bu kadar ugraslar verelim...nedir ya sadece sevgili olunacak devam eder yada etmez niye bu kadar derin konulara iniliyo her ilişkide...kıskanclıklar,karışmalar falan filan...biraz rahat olalım sırf erkekler kızlarla tanışmak için elinden geleni yapmasın birazda kızlar istedigi insanlarla tanışsın...cok mu zor nesi ters bunun...yalnış mı anlasılır...hayır hiç de bile aksine daha seviyeli olur.arkadaslar artık kasmayı bırakalım sadece bi ilişki ya bu kadar etmeyelim...kızların erkeklerden beklentileri ne ...beyaz atlı prensinizi bekliyeceğinize biraz açılın medeni olun artık...

sadsda
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    netsonic
    netsonic's avatar
    Erkek
    ana hoja kızların TR de cok gotu kalkık...burnu havada hepsinin...

en çirkin kızın bile saolsun abazan erkeklerımız sayesınde gotunu kaldırıyolar...

o Yüzden sonucun boyle olması normal...

..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Şu ülkemizdeki abazan tayfası biraz akıllansa kızlarda erkeklerde çok kral olur ama nerde..
    Ançak benim ülkemde
    yanımda erkek arkadaşı varken BİLe laf atma sözle taciz etme olayları görülüyor.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    valenn
    valenn's avatar
    Erkek
    sedorfa derimki : sen çok geniş bir kişisin arkadaş :)

mafeles ki bizim örf ve adetlerimize göre avrupa bize tersss yanlışşş ...

len bikere bizde bikere evleniyon o öyle sürüp gidiyo avrupadaki herifci ne karısını kıskanıyo ne kızını sakınıyo elalemden tabi millet götürür malı .

bikere biz türküz islamiyet olmadan önceleride hunlar felan filan eşini kıskanır sakalrmış ...
    bu böyle arkadaş böyle gelmiş böyle gider biz domuz değilizki veyahut domuz mamulu kullanmıyoruzki eşimizi kıskanmayalım ... veyahut sevgilimizi ... hadi bahs bahs

V@LeN
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    444
    444's avatar
    Erkek
    arkadaslarinda dedigi gibi...

abaza herifler yuzunden butun kızların dotu kalkık....

o yuzden bizim ulkemizde boyle bisey olmuyo...
    ne zamanki boyle bi olay olursa, ulkemde biseyler gelismeye baslamistir,insanlar akillanmaya baslamistir...

ama bu gidisle onumuzdeki 20-30 yıl bu duzelmez gibi gelio bana....

nox...!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MIKE-TYSON
    MIKE-TYSON's avatar
    Erkek
    seedorf dediklerine tamamen katılıyorum dostum.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gvzmucize
    gvzmucize's avatar
    Dişi
    arkadaşlar söylediklerinizde çok haklısınız hepinize katılıyorum we şunuda söylemek istiyorum erkek arkadaşıma çıkma teklifini ben yaptım

aşk bakmakla başlasaydı öküz trene aşık olurdu:)))
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gvzmucize
    gvzmucize's avatar
    Dişi
    ama şunuda unutmayın herkız aynı değildir bende farklı olanlardanım banada çok banal geliyor erkek mi etmek zorunda teklifi yani öyle bir kanunmu war hayır we bende bunun saçma olduğunu düşünerek çıkma teklifimi yaptım ve onu acayip seviyorum

aşk bakmakla başlasaydı öküz trene aşık olurdu:)))
Toplam Hit: 1953 Toplam Mesaj: 8