Nokia 3230 Yardim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hypnotize
    Hypnotize's avatar
    Erkek

arkadaslar nokia 3230 larda cagri geldiginde ve sms geldiginde once bip diye bi ses cikariyor. bu bip sesini kesen bi program oldugunu duydum bi kac yerde arastirdim ama bulamadim bilgisi olan varsa yardimci olursa sevinirim. ayrica bu 3230 larda sms ler hafiza kartina atilmiyor tel hafizasinda kaliyor. bi program bulmustum hafiza kartina almak icin ama calismadi. elinde bu tur program olan varsa ve gonderirse gercekten cok sevinirim.

tamam peki hersey guzel yasamdaki gunler gecici dostlar neki hersey ayni umutsa yalan yani bitebilir yani gorebilir seni bugun allah yani dogabilir icinde melek yada seni gorebilir bu gece seytan yani dogabilir icinde iblis
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PacoRabanne
    PacoRabanne's avatar
    Erkek

eskiden araban varmı derdin var derlerdi şimdide telefonun varmı derdin var kardeşim..!

neyse sana bol şans kardeşim..!

Fuck this world if they cant understand me!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hypnotize
    Hypnotize's avatar
    Erkek
    sagoLasn eLßet ßiriLeri cikip cewap werecek :)

tamam peki hersey guzel yasamdaki gunler gecici dostlar neki hersey ayni umutsa yalan yani bitebilir yani gorebilir seni bugun allah yani dogabilir icinde melek yada seni gorebilir bu gece seytan yani dogabilir icinde iblis
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    badboy7
    badboy7's avatar
    Erkek
    aynı telefon aynı problem!!! yaf yokmu 1 program falan bilen!! söleyinde kurtulak... bu telefonu alam aklımı zikiim alcaktım 7610 cillop gibinnn...

badboyzzz!! for life!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbbsg.
    agrilion
    agrilion's avatar
    Erkek
    arkadaşımda da aynı telefondan var o da aynı durumdan şikayetçi 4 aydır kullanıyor ve araştırıyor amam bulamadı

en iyisi ben gibi biraz özellikleri düşük telefon kullanın arama yapsın mesajları göstersin mesaj atabilsin yeter reim çekçek olursam dijital fotoğraf makinası alırım :d

Ben Kapitalizmim ve bankacılar benim evlatlarım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cevik
    cevik's avatar
    Erkek

kardeş birinci sorunun;bunu nokia da düzeltemedi,benim arkadaşım da aynı cihazı kullanıyor ve kendisi telefon teknisyeni ama maalesef onnun cihazı da öyle.. sorun cihazın versiyonundan kaynaklanıyor...

ikinci sorunda; ki bu bir sorun değil aslında bu sadece symbian bir kaç cihazda oluyor ama 3230 da olmuyor..

eğer istersen bir  sis. uzantılı  symbian proğramı ile mesajlarını notpade de saklayabilirsin...

işine yararsa proğramı ekleyeyim...

Parlayan bizi paylar...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sdOscr
    sdOscr's avatar
    Erkek
    Hypnotize
     bende aynı telefonu kullanıyorum onların hepsı o sesı cıkartıyor ılk oncelerı arkadasımda dıordu neden cıkarıor dıe bu sesı bır turlu bulamadım sonra arastırdırdımda telefonun kendılıgınde oldugunu anladım (:

Zahirimde zuhur eden ilk şerefsizlik abidesi.Yıktı gitti batınımı adilik efektli sillesi.Çiviyi çakıp sökünce kalmaz mı sanki izi
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

arkadaş bende 3230 kullanıyorum ben o bip sesini seviyorum çünkü telefon çalmadan hemen cebimden çıkarıyorum kalabalıkta iyi oluyo ama engellemek için bi program  bilmiyorum.birde mesajları hafıza kartına atamıyorum demişsin onun için bi program var ben memenunum burada  da veriyorum.program 1kb,yükledikten sonra birkez çelıştırman yeterli.yalnız programı kurmadan önce eski mesajlarını biryer kaydet telefon hafızasında olduğu için birdaha ulaşman zor olabilir veya silinebilir.işte link http://www.hemenpaylas.com/download/212390/MsvDriveE.sis.html

programı kurduktan sonra haber verin işinize yarayıp yaramadığını merekta bırakmayın beni

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vehbi55
    vehbi55's avatar
    Erkek
    O Telefon bendede var... Sadece bu problem yok telefon sessizdeyken titreşim çalışmıyor. Mesaj geldiğinde tabiki..  Deneyin görün

Heyyyyy Gidii Günler!!!!!!!
Toplam Hit: 1553 Toplam Mesaj: 9