folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Nokia 3650 İçin Program Arıyorum (Edited)

Nokia 3650 İçin Program Arıyorum (Edited)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SecurityChecker
    SecurityChecker's avatar
    Erkek
    Beyler Nokia 3650 için beleş program ve oyun sitesi arıyorum.Özellikle Splinter Cell i arıyorum..Bi de eğer elinizde varsa gıcık edici programlar da arıyorum..HolyOne bi ara bahsetmişti.Müzik setinin sesini açıp kapama,kızılötesi kullanan yazıcılardan çıktı almak falan..

Bi de herhalde başka birisinin telefon numarasını bulmak varmış 3650 den doğru.Bu nasıl oluyor? Kod falan mı giriliyor? Yoksa program mı?

Bilenler lütfen buraya yazsınlar..Bi de özel mesaj yollasınlar..

Herkese şimdiden teşekkürler..

HST is coming soon..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    444
    444's avatar
    Erkek
    hoja biraz forumu arasaydın, bulurdun...

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=5248

nox...!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serwo
    serwo's avatar
    Erkek
    bakın ben size en iyi kaynak olarak cevap veriyim...wap sitelerinde crack li full mull diyo çoğu arıza çıkarıyo. yada demo..en iyisi yahoo groupslardaki full crackler..mesela lvcky lyck diye bi eleman war..ver yansız en baba programları crackliyo ve sağlam çalışıyo...bende bi kaç wap sitesinden full diye indirdim..bi de indirdiğin kb kadar giriyo artık..eskiden kaldığın süre kadar kontor giriyodu..şimdii siteye göre bile değişiyoo..en iyisi bluetooth ile atma..yada irda..ben mail ile atıyorum o da cazip..bi oyun indirdim 40 kont gitti.hunter diye bi oyun...wala mors oldumm...neysee bu gidişlee burda telefon başlıklı kalıcı bi forum bölümü olucak gibi geliyo..ne dersin HOLYŞEYH..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    smoke
    smoke's avatar
    Erkek
    bu meseleyi daha önce yazdım ama sallayan olmadı bende kendim bulmak zorunda kaldım hemen anlatayım

ilk önce bi tane infrared adaptörü alıyorsun ama usb olsun sonra Bremote diye bir program var bununla arabanın uzaktan kumandasının bile frekans aralığını alabilirsin bu aralıklar 3650 de kullanılan totalirremote programında kullanılan cff dosyalarının içindeki aralıklar gibi işte sen napcaksın bi tane java apllet dosyalarını editleyebilen bir programla bu cff leri değiştir

sonra bu cff leri totalirremoteye tanıt ve bölece elinde araba kumandası :)))

mesela 1800 mhz üzerinden calışan araba kumandalarındaki şifreleme aynı marka ve model arabalarda hemen hemen birbirinin aynısı şimdi 5 kblık bir cff içine yüzlerce kumanda kaydı ve arayüz alabiliyor şimdi bi tane klima kumandasının cff kaydını al çünkü en kolay bunlar, cunku arayüzlerde cok fazla programlanmış tuş yok istersen sadece acıp kapama tuşları olanlar var sen bununla nasıl olsa alarmın uzaktan kumandası yapıcan anlatayım şimdi aynı model ve markaya ait 2 tane kumanda bulacaksın hatta bulabilirsen daha fazla bul ve Bremote ile bunların tüm frekanslarını ve şifrelemelerini al birbirine yakın değerler ve bunlar için kendinde yaz işte bişiler onlara uygun sonuçta hepsi bir logaritmayla gidiyor genelde cok zor buluyosun ama buluyosun bir pwd de şifre aramakdan cok daha kolay :)))

oki bunları gir cff dosyana tabii bunun için java aplletleri editleyebilen bir program sart word padle filan uğraşma sırf böle kareye benzer bişiler cıkıyo adamı delirtiyo :)))

işte elinde bir dosyanın içinde yüzlerce denemelik bir kumanda kaydı oluştu

bunların hepsini

http://nokiafree.org/ da bulabilirsin.

hatta biraz karıştır cok daha ilginc seyler yapabiliyorsun

mesela büyük fotoğraf studyolarında kullanılan bluethoot bağlantılı makinaları cıldırtmak gibi bu kocaman aletlerin bi anda boş fotoğraf kağıtları cıkartmasını sağlayabilirsin

Kuzencigimee!!! Ssl itinayla kırılır:P https://account.footlocker.com azuzuzuzuuzuuuu
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SecurityChecker
    SecurityChecker's avatar
    Erkek
    Beyler adresler için teşekkürler ama bunlar bana yetmedi.Yani 20 mb lı hafızayı dolduramadı. Biraz da program adresi verseniz güzel bişeyler yani.

Şimdiden teşekkürler

HST is coming soon..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serwo
    serwo's avatar
    Erkek
    baba o zaman sana yahoo groupslara üye olmanı tavsiye ediyorum programa doyarsın..hafızanda yetmez..sana burdan 100 tane wap adresi verirdim..ama bence iyi değil..hem çok kontor gidiyo hem çoğu full demesine rağmen demo...inanma...makineni bozar...bide sakın ola wild skinz diye bi program war onu yükleme..kolay gele..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SecurityChecker
    SecurityChecker's avatar
    Erkek
    Grouplara nasıl üye olacam?

HST is coming soon..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    waxxi
    waxxi's avatar
    Erkek
          Eger yahoo user kaydın varsa is cok kolay deilse bi tane cıkarırsın. sole oluo groups.yahoo.com u acıosun sign in diosun sonra group arama bolumu var oraya 3650 veya 7650 veya ngage ne istiosan yazıosun karsına bissuru group gelio onlardan birini seciosun ve tıklıosun orada join this group cıkıo ona tıklıosun sonra no invidiual mail diosun cunku eger demessen surekli mail gelio mail adresine sonra files ı seciosun oradaki isine yarıyan dosyayı indiriosun.. bu kadar basit:D

...gently removes the gunpowder from your skin... SoAp comp.
Toplam Hit: 2479 Toplam Mesaj: 9