Nokia Lumia 925 Kullanıcıları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exchanger
    exchanger's avatar
    Erkek
    Homer bunu yazdı
    exchanger bunu yazdı
    Pawlow bunu yazdı

ben kullanıyorum açıkçası çok uygulama aramıyorum ama bir tango bir instamessage olsa daha güzel olabilirdi. kamerası mükemmel. şarzı çok iyi wifi 3g gps açık 24 saati tamamen götürüyor. kablosuz şarz kullanmadım kapak takmamak için ama kapaksız olsa kesinlikle kullanırdım. akıcılığı efsane htc evo3d cihazım vardı ondan sonra mercedes gbi geldi. androiddeki donma kasma gbi sorunlardan arınmış saf basit bir sistem. şu ana kadar hiçbir sıkıntı çıkmadı ama çok hassan bir cihaz düşürmemek çizdirmemek lazım. program olarak whatsapp ibb trafik yandex tuneinn kullanıyorum extra hiçbirşey yüklemedim desem yeridir. 

Sağolasın cevaplar için  , şarjı bende o kadar gitmiyor neden acaba ? 3G veya wireless açık oluyor sadece. Ama etkin olarak whatsapp'tan mesajlaşıyorum. 

background task dan gereksiz uygulamaları kapa.

Sadece whatsapp izinli hocam.

"Dünyanın bütün kötülüklerine baş kaldır. Bazen senin iyiliğin başkasının kötülüğüne de olabilir. Kendi iyiliğine de baş kaldır..." Y.Kemal
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Şarj konusunda tüm güncellemelerin tam mı hocam ? Windows phone kullanırken başıma gelmişti bazen telefon güncellemeleri görmüyordu.System tiles diye bir program var onu kur güncellemeleri kendin kontrol et.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exchanger
    exchanger's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

Şarj konusunda tüm güncellemelerin tam mı hocam ? Windows phone kullanırken başıma gelmişti bazen telefon güncellemeleri görmüyordu.System tiles diye bir program var onu kur güncellemeleri kendin kontrol et.

Sağolasın hocam çok olmadı güncelleme yapalı ama incelicem.

"Dünyanın bütün kötülüklerine baş kaldır. Bazen senin iyiliğin başkasının kötülüğüne de olabilir. Kendi iyiliğine de baş kaldır..." Y.Kemal
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

Uygulama tavsiyeleri :

Backgrounds,BBC English, Utorrent Remote, Camera360, Camscanner ( alternatifi Office lens), Fotor, GetThemAll, Glance Background, imagine cam, insider, innote, Klasörler, Live Calendar, Lomogram, MHRS, mini recorder free, modern tv, OneShot, PicsArt, SkyMap Free, TurEng dictionary,itranslate.

Nokia'nın kendi uygulamalarını yazmıyorum zaten kendin bakarsın. WP 8.1 güncellemesini bekliyoruz yakın bir zamanda. Mağaza palazlanıyor, biraz da kurcalamak lazım. Kablosuz şarj olayı lüzumsuz.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exchanger
    exchanger's avatar
    Erkek
    Sencer bunu yazdı

Uygulama tavsiyeleri :

Backgrounds,BBC English, Utorrent Remote, Camera360, Camscanner ( alternatifi Office lens), Fotor, GetThemAll, Glance Background, imagine cam, insider, innote, Klasörler, Live Calendar, Lomogram, MHRS, mini recorder free, modern tv, OneShot, PicsArt, SkyMap Free, TurEng dictionary,itranslate.

Nokia'nın kendi uygulamalarını yazmıyorum zaten kendin bakarsın. WP 8.1 güncellemesini bekliyoruz yakın bir zamanda. Mağaza palazlanıyor, biraz da kurcalamak lazım. Kablosuz şarj olayı lüzumsuz.

sağolasın hocam.

Toplam Hit: 1428 Toplam Mesaj: 16