folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Nortog Ghost 2003 For Windowsun Download Edilebileceği Site Bilen Bir Kul Arıyorum

Nortog Ghost 2003 For Windowsun Download Edilebileceği Site Bilen Bir Kul Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    ghost poartisyon bilgilerini ile iş yapar...

yani sen mesela c diskinin imagheini aldığında onu sonradan yedeklediğinde sadece c yi yeniler. içinde başka hiçbir veri kalmaz...

mesela d diskinde mp3 lerşin varsa o orada kalır...

aynı zamanda d diskinide sıkıştırabilir v onu bi cd de saklayabilirsin... mp3 lerişnin sillinme ihitmaline karşı.... çünkü progra aynı yazamanda yedeklediği veriyi şıkıştırıyorda...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    444
    444's avatar
    Erkek
    usta cwp icin saol, anladim..

peki bişi daha sorcam...c: yi sıkıştırdım,windows falan toplam 2.5 gb. bişeydi..

sıkıştırdı, 1.5gb'a mı ne indi ama cd'ye sigmiyo tabi normal olarak..

bunu kesme gibi bi şansı varmı, yani 2 disc şeklinde olmasını saglamak...

kopyalayacagi kadar kopyaliyacak sonra disc2'yi isteyecek...

bole bişide yapiliyomu??

nox...!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    onun için şu benim aradığım varya windowsdada çalışanı.. onu bulacaksın..

eğer o 2003 2002 veya 6.0 ı filan var setuplı.. onun ile sıkıştırma yaparsan orada aayarlayabiliyorsun.. yada direk kendiside cd ye çekebiliyor...

ama cd ye çekmene hiç gerek yok..

d diskinde ghost diye bi klasör yarat. onun içinde koy ghost.exe ile image dosyasını.. oradan alırsın direk ms dosda...

önemli değil kardeş görevimiz..

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serwo
    serwo's avatar
    Erkek
    rene çok saol..bu ghost harbi ghost muş yanii..manyak bi icat yaw..çok basit bi kullanımı da warr..9 sayfalık metni de okudum.. :))
    bişi sorucamm..disk i seçersek ne alaka oluyo..part.. yerine.. fark ne ??
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Erkek
    patitionu secersen partisyon üzerinde çalışıyorsun..
    mesela
    partisyonu partisyona, partisyonu diske, partisyonu imagea

ama diski secersen disk üzerinde çalışıyosun
    diski dikse, diski partisyona, diski image'a

fakat diski kullanamabilmen için bilgisayarında 2 tane dsik takılı olması gerek...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    smoke
    smoke's avatar
    Erkek
    51.6 mb rene bunumu istiyosun

istiyosan siteye koycam

2003 cd sinin içindeki demi yaff

Kuzencigimee!!! Ssl itinayla kırılır:P https://account.footlocker.com azuzuzuzuuzuuuu
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serwo
    serwo's avatar
    Erkek
    EWET backup ı çalıştırdığın zaman rene nin dediği gibi oluyo cd ye kayıt yada dvd ye kayıt yapılabiliyo...sen back up kayde bi yere çeksin millet..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Erkek
    smoke bunu yazdı:
    -----------------------------
    51.6 mb rene bunumu istiyosun

istiyosan siteye koycam

2003 cd sinin içindeki demi yaff
    -----------------------------

saol kardeş buldum :))

kazadan çekmek zorunda kaldım :((

2003 un cd si varda bende sadece içindeki ghostun data.cabı bozuk :(
    ama artık düzeldei..

saol kardeş :)

Toplam Hit: 3453 Toplam Mesaj: 19