Note 4 Piyasası Ne Kadar?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı

sahibinden.com'da temizleri 1000tl ye koyulmuş.  bence 1000'e gider. garantisi devame diyorsa biraz daha yükselebilir. Note4 hala kötü bir telefon değil, pili değiştirilebilen nadir telefonlardan note serisinde.

Telefon numaralarını kayıt ederken Google hesabına kayıt etmelisin. Cihazın içine kayıt etme.

Ben ilk aldığım Nexus4'ten beri öyle yapıyorum. Format, atarken yada telefon değiştirken "lan numaraları kayıt ettik mi" diye durup düşünmüyorum. Telefona google hesabımı ayarlayıp kişilere giriyorum isimler gelmiş oluyor.

Telefon rehberini google herabına taşırsan sorun kökten çözülür.

Google da karıştırıyor bazen. Çok enteresan şeylere denk geldim. 

Misal birini kaydediyorum yarım saat sonra bakıyorum yok, tekrar kaydediyorum. Zaman ⏱ içerisinde kaybolan da çok oldu. 

Ama daha ilginci

Ahmet hüsseini ve

Mehmet zambiliyani isimleriyle iki kayıt var diyelim

Bunları nasıl ahmet zambiliyani ve Mehmet ahmet hüsseini olarak gösterebilir???

Ah google vah google 

// benim note 4te teknik servisle alakalı sıkıntılar olduydu en son hakem heyeti ondan sonra ds tüketici mahkemesi mahkemelik oldum sonunda sağolsunlar fatura fiyatı üzerinden 2sene sonra iade aldılar, nalet girsin bir telefon bu kadar yavaşlayabilir

hiç yaşamadım böyle birşey.

Hatta iki isimlileri "bunlar aynı kişi mi" diye soruyor

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı
    noname bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı

sahibinden.com'da temizleri 1000tl ye koyulmuş.  bence 1000'e gider. garantisi devame diyorsa biraz daha yükselebilir. Note4 hala kötü bir telefon değil, pili değiştirilebilen nadir telefonlardan note serisinde.

Telefon numaralarını kayıt ederken Google hesabına kayıt etmelisin. Cihazın içine kayıt etme.

Ben ilk aldığım Nexus4'ten beri öyle yapıyorum. Format, atarken yada telefon değiştirken "lan numaraları kayıt ettik mi" diye durup düşünmüyorum. Telefona google hesabımı ayarlayıp kişilere giriyorum isimler gelmiş oluyor.

Telefon rehberini google herabına taşırsan sorun kökten çözülür.

Google da karıştırıyor bazen. Çok enteresan şeylere denk geldim. 

Misal birini kaydediyorum yarım saat sonra bakıyorum yok, tekrar kaydediyorum. Zaman ⏱ içerisinde kaybolan da çok oldu. 

Ama daha ilginci

Ahmet hüsseini ve

Mehmet zambiliyani isimleriyle iki kayıt var diyelim

Bunları nasıl ahmet zambiliyani ve Mehmet ahmet hüsseini olarak gösterebilir???

Ah google vah google 

// benim note 4te teknik servisle alakalı sıkıntılar olduydu en son hakem heyeti ondan sonra ds tüketici mahkemesi mahkemelik oldum sonunda sağolsunlar fatura fiyatı üzerinden 2sene sonra iade aldılar, nalet girsin bir telefon bu kadar yavaşlayabilir

hiç yaşamadım böyle birşey.

Hatta iki isimlileri "bunlar aynı kişi mi" diye soruyor

Bendeki daha ilginç :D

Rehberde ahmet ve pelinsu var diyelim.

WPden Pelinsuyu seçip naber cınım diyorum. PP fotosuna bi bakıoyrum Ahmete gitmiş :O

Rehberde ahmet WPde pelinsu çıkıyor.

Asıl Pelinsuyu da WPde gidip jameikalı birinin adına kaydedebiliyor.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Turkcell Lifebox yükleyip rehberi oraya da kayıt edebilirsiniz

ya da

Android telefonlar rehberi CSV dosyası olarak dışarı 'import' ediyor, bu dosyayla daha sonra tekrar rehberi 'export' edersiniz.

Toplam Hit: 1394 Toplam Mesaj: 14
note 4