Note4 Ekran

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

Basima geldi kirildi sonunda servis 750 lira dedi ic ekrani kirilmis ne yapayim fikir varmidir

matematik24.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

hocam bana da aynı naneyi dediler 550 liraya yaparız dedi istanbul billişim.. ürünü hakem heyetine verdim sonuç bekliyorum. az bekle benim kararın çıkmasına çok az kaldı...

edit: 4 aydır hakem heyetinde 2 hafta önce telefonu istediler.. karar çıkacak az kaldı.

istanbulda kardeşim sadece telefonun bataryada problem var diyip verdi servise kendi note4 ünü abi adamlar 20 iş gününde telefonu inceleyemedi :D hakem heyetine verdiler 2 hafta sonra sonuç çıktı para iadesi verdiler :D

yunusdogan tarafından 16/Oca/17 11:56 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yapacak bi şey yok hocam mecbur yaptıracaksın. Amoled ekranlar yere düşmeye daha hassas. Cam sağlam olsa bild ekran içeriden kırılıyor, zamanla kararıyor vs. 

Amoled ekranlar üretimi masraflı olduğundan pahalı. Birde Note 4'ün ekranı basınca duyarlı 2K ekran. Fiyatın böyle olması normal. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 761 Toplam Mesaj: 3
note4