folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Notebook Ekran Menteşesi

Notebook Ekran Menteşesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

merhaba samsung  np350ea s04tr model notebook var.sol menteşesi kırık veyaçatlak sallanıpduruyor.

internette biraz araştırdım 40 50tlye kadar var ancak cam çıtasıyla bir olan mı olmayan mı hatırlamıyorum pcde yurt dışında kaldı.bilen eden var mıdır?

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VagaTroy
    VagaTroy's avatar
    Erkek

hoam menteşe metal olduğu için kırıldığını zannetmiyorum. menteşelerin bağlı olduğu vida yerleri kırılmış olabilir. orayı söküp plastiği sun-fix yapıştırıcı ile yapıştırabilirsin. mermer gibi olur :)

#karipçin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek

hocam menteşelerin çoğu metal görünümlü fakat metal olmuyor. Pirinç oluyor bunlarda ufak darbedelerle ya da zamanla aşınma sonucunda kırılıyor. O yüzden kırılmıştır yani ama notebook hakkında bi bilgim yok

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsane_212
    efsane_212's avatar
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı

merhaba samsung  np350ea s04tr model notebook var.sol menteşesi kırık veyaçatlak sallanıpduruyor.

internette biraz araştırdım 40 50tlye kadar var ancak cam çıtasıyla bir olan mı olmayan mı hatırlamıyorum pcde yurt dışında kaldı.bilen eden var mıdır?

Modeli yanlış yazmış olmalısın.
    np300e serilerinde menteşe vidalarında gevşeme olduğunda bahsettiğiniz gibi sallanmalar oluyor.
    Vidalarını sıktığınızda eskisi gibi kullanmaya devam edeblirsiniz.

Önemli olan; hayatta "en çok şeye sahip olmak" değil, "en az şeye ihtiyaç duymaktır.
Toplam Hit: 743 Toplam Mesaj: 4
notebook menteşe