Noteııı Reklam Problemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

selams müridler,

iş telefonum note3. 1-2 hafta öncesine kadar bir şey yoktu telefonda sosyal ağ oyun vs uygulama bile kullanmadığım için hiç bir app indirmedim geçenlerde sadece bir siteye giremediğim için vpn indirmiştim sanırım oradan virüsümsü bir şey bulaştı. telefonu sarja takıyorum bir pop-up geliyor ekrana çıkarıyorum sarjdan bir pop-up daha geliyor. durduk yere mailleri bakarken reklam çıkıyor bildiğin oyun içi reklamlar gibi. bu durumdan nasıl kurtarabilirim telefonu sinir olmaya başladım iyice

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

uygulamalara gir ordan tanımadığını sil hacı. muhtemelen o vpni yüklerken bi cacıklar yüklemiştir.

hatta kullandığın vpn appden de olabilir.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek

Hocam smart peel remote adlı programdan oluyo bende de note 3 var virüs sandıydım ama meğerse bu naşet uygulama imiş. Samsung gömülü olarak geliyo. Devre dışı bırak miyşın kompleyt.

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

@joe_black şuan nadir kullandığım uygulamalar dahil hepsini kaldırdım vpndir odur budur sarja taktım hiç bir şey gelmedi ekrana

@bamboocha Hocam dediğim uygulamayı buldum da bu televizyon kumandası sanırım anlamadım tam olarak ama durdurdum uygulamayı.

umarım düzelir düzelmezse tekrar başınızı ağrıtırım :W

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek

hacım opera indirdiysen çıkabiliyor dediğin gibi birşey. operaya girip ayarlardan kaldırabiliyorsun.

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
Toplam Hit: 1268 Toplam Mesaj: 5
reklam note 3 götünüze ublock girsin