folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Nvidia Fx 5200 Vs Fx 5200+

Nvidia Fx 5200 Vs Fx 5200+

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReaL_isT
    ReaL_isT's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar anlamadığım bişi var. Bildiğiniz gibi Nvidia nın fx serisinde 5200 5600 5900 gibi modelleri var. bu modellel farklılıkları performans artışından mı kaynaklanıyo yoksa eklentiler sebebiylemi bu farklılıklar var. Kısaca 128 Mb Fx 5200 ile 128 Mb fx 5900 arasındaki fark grafik performansı ile mi alakalı yoksa 5900 ün 5200 den farklı olarak, vidio in özelliğinin olması veya ıvır zıvır eklentilerin olmasımı?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyah_
    siyah_'s avatar
    Erkek
    lan olm o zaman o fiyat farkı nası oluyo? biri 80 biri 480$?

Asus un Fx5900 Deluxe modeli geçti elime daha önceden makinada fx5200 vardı ikisinin hiç alakası yok... anla artık
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Erkek
    Oyun manyağı olduum için ekran kartından iyi anlarım.şimdi iksinin arasındaki fark çekirdek diğer hızlarının farklı olması başka hiçbir fark yok
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    Çekirek zaten farklı.. ama onun haricinde her şeyden kısılarak piyasaya çıkıyor.. kullanılan ramin markasından tut ek özelliklerine kadar.. ama ekran kartı alacaksan radeonda his, nvidia da leadtekten şaşma

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ah ah nerede o eski voodo banshee ler özledim serefsizim:)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Portnoy
    Portnoy's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı:
    -----------------------------
    Çekirek zaten farklı.. ama onun haricinde her şeyden kısılarak piyasaya çıkıyor.. kullanılan ramin markasından tut ek özelliklerine kadar.. ama ekran kartı alacaksan radeonda his, nvidia da leadtekten şaşma
    -----------------------------

1. olarak çekirek değil çekirdek!
    2. olarak haklısın.

I Love This Game.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unforgiven
    unforgiven's avatar
    Erkek
    ya usta bende hıs radeon 9500 pro ekran kartı war bunlar bir iki lehim işiyle 9700 pro ya dönüştürülebiliomuş biligisi olan war mı?

only a fool trusts his weapon
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeSPoT
    DeSPoT's avatar
    Erkek
    9500pro lar 9700 olmaz
    256 bitlik ilk üretilen ram dizilişi "L" şeklinde olan Saphire radeon 9500 ler 9700 olabilir sadece.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unforgiven
    unforgiven's avatar
    Erkek
    bendeki 256 bitlik olanlardan var zaten de nasıl olur bu...bilgisi olan paylaşsın..

only a fool trusts his weapon
Toplam Hit: 2669 Toplam Mesaj: 9