folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayarla İlgili Diğer Konular
linefolder Nvidia Geforce GT520M Optimus Hakkındaki Yorumunuz Nedir ?

Nvidia Geforce GT520M Optimus Hakkındaki Yorumunuz Nedir ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flassy
    flassy's avatar
    Erkek

bayarbatuhan bunu yazdı:
    -----------------------------

flassy bunu yazdı:

Ya nereye oynuyosun 2011 oyunlarını orta ayarda 540m le? Güya bilişim forumu herkes sallamış.bende 6770m var skyrimi aç bakayım 1920.1080 de o ekran kartıyla mediumda bile oynayamazsın.Bf 3 aç bakayım o ekran kartıyla 1369x720 de oynayabilecek misin?Need for speed the run aç bakayım mediumda 15 fpsyi geçecek mi? Oyunlarda kasmasın diyorsan ati için 6770m ve üstü nvidia için gt555m ve üstü alman lazım kiben 6770m ekran kartıyla full çözünürlükte ve full detayda skyrim ve the run oynayamıyorum mesela.Haa sen 800x600 çözünürlükte full detayda oynuyorum diyorsan ben zaten tartışmam senle.

meselem oyun değil. oyun oynmam fazla oynasamda  öyle bsit şeyler oynarm zaman öldrmek içn knight flan.   birde sadece ekrn kartını eleştrmeyin eleştrdğnz mdele bi alternatif sunun ki bende o modellere yönelmeye çalışayım. şimdi siz buna kötü diyorsunuz ki ben  hang modellere bakmam gerektiğini bimiyorum.  atı ve nvıdıa dan  bıkaçtane alternatif model sunablrsenz onara bakarım.

şöyle bi sistem seni kurtarır i5 ve üstü ekran kartı için nvidia gt555m ve üstü ati için 6770 ve üstü.2000 tl civarı olması lazım.hp dv6 nın bir modelinde var 6770 ekran kartı onu al derim.ısınma sorunuda yok.

Toplam Hit: 6030 Toplam Mesaj: 22