Ocağınıza Düştüm Windows 7

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BoLeRo
    BoLeRo's avatar
    Erkek

Arkadaşımın bilgisayarına format atarken d ye yedekleri almıştım.Fakat formatı galiba yanlış yere attım :S
    C de d de windows gözüküyo.D silindi anlaşılan :(
    Geri getirilebilir mi,varmı başına gelen :/

kimisi sahilde uzanmanın hayalini kurar, kimisi sahilde uzanır hayal kurar.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek

geçmiş olsun hacı her 100 insandan 45 nin dalgınlık anına gelen bişey bildigim kadarıyla bu tur olaylara hala bir geri dönüşüm bulunamadı   hemen rocevery indir önemsediğin dosyaların formatını tarat

onekine?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

heyecen yapma o format attığın yere hic dokunma mümkünse bilgisayara reset de atma öyle açık kalsın sonra iki kulvallah bi elham oku üstüne de bi bardak su iç normal hayatına devam et :) esprimizi yapıp konuya devam ediyoruz

http://forum.donanimhaber.com/m_23280095/mpage_1/key_//tm.htm#24461977

burdan devam et hacım ve en önemlisi format atılan yeri daha fazla karıştırma ki eski tablolara daha fazla zarar vermesin ayrıca eğer hard format attıysan dediklerimi unut ondan bi daha hayır gelmez yani eğer yavaş format at dediysen o resmen harddiski kazıyor yani ama eğer soft format yani hızlı bicimlendirmeyi seçtiysen büyük ihtimal geri alabilrisin hepsini

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BoLeRo
    BoLeRo's avatar
    Erkek

benim olsa umrumda olmaz bi ton ödev mödev vardı ya

kimisi sahilde uzanmanın hayalini kurar, kimisi sahilde uzanır hayal kurar.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Homer
    Homer's avatar
    Erkek

hocam benimde başıma geldi böyle bi şey.recovery ile kurtardım dosyaları.biri sana bilgisayar getirdimi format için.söyle dosyalarını alsın

Toplam Hit: 1421 Toplam Mesaj: 5