Ocak Ayı Fiyat / Perfornmans Telefonu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Mutubilir bunu yazdı

teknosada xiominin telefonları var. oradan mı almak mantıklı amazondan mı getirtmeli? Telefon alımı konusunda biraz cahilim. 3 sene öncesine kadar turkcellden alıyordum telefonları. 3 senedir telefon değiştirmiyorum. Yeni yılın ardından alma niyetim var. İphone'i bırakacağım için biraz tedirginim ama yeni telefonları ateş pahası.

Teknosa gereksiz pahalı. Xiaomi alacaksan kaçak cihaz alacaksın. Zaten garantinin bir anlamı yok. Evofone bakıyor her şeye kullanıcı hatası diyor.

gittigidiyor cepport mağazasından xaomi note 4 almıştım. bu sıralarda ekranda sarı lekeler oluştu. telefonun içinden çıkan garanti belgesinde delta servis yazıyor. bu sarı lekeler garanti kapsamında mı acaba? genelde ekrana baskı yapıldığından dolayı kullanıcıya kitlemişler ama benim telefonda kırılmaz ekran var.

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    murdery bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    Mutubilir bunu yazdı

teknosada xiominin telefonları var. oradan mı almak mantıklı amazondan mı getirtmeli? Telefon alımı konusunda biraz cahilim. 3 sene öncesine kadar turkcellden alıyordum telefonları. 3 senedir telefon değiştirmiyorum. Yeni yılın ardından alma niyetim var. İphone'i bırakacağım için biraz tedirginim ama yeni telefonları ateş pahası.

Teknosa gereksiz pahalı. Xiaomi alacaksan kaçak cihaz alacaksın. Zaten garantinin bir anlamı yok. Evofone bakıyor her şeye kullanıcı hatası diyor.

gittigidiyor cepport mağazasından xaomi note 4 almıştım. bu sıralarda ekranda sarı lekeler oluştu. telefonun içinden çıkan garanti belgesinde delta servis yazıyor. bu sarı lekeler garanti kapsamında mı acaba? genelde ekrana baskı yapıldığından dolayı kullanıcıya kitlemişler ama benim telefonda kırılmaz ekran var.

Ekrana baskı yapılmasıyla alakası yok. Telefon ısısından ekran etkileniyor. Ekran değişecek. Garanti dahilinde.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

xiaomi mi8 lite

mi a 2 64 gb

mi a 2 lite 64 gb

vb. cihazlar bakın

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    murdery bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    Mutubilir bunu yazdı

Ekrana baskı yapılmasıyla alakası yok. Telefon ısısından ekran etkileniyor. Ekran değişecek. Garanti dahilinde.

teşekkürler bir göndereyim bakalım ne olacak 

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
Toplam Hit: 2899 Toplam Mesaj: 25
ocak ayı