folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Odamda Fare Olabilir Mi?

Odamda Fare Olabilir Mi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

Onu bulamadım.  Bi ara odanın camını açık bırakıyoduk havalansın diye.  Ordan girmiş olabilirler de 5 tane birdenmi girdi gavatlar. Yada evde çoğaldı piç kuruları. 

Naber la?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek
    sanane bunu yazdı

Onu bulamadım.  Bi ara odanın camını açık bırakıyoduk havalansın diye.  Ordan girmiş olabilirler de 5 tane birdenmi girdi gavatlar. Yada evde çoğaldı piç kuruları. 

Pazartesi çiftleşse cumaya doğuruyo bunlar .dd

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

dün akşam evde nane yağı bulduk gezdiği yerlere döktük biraz. yolu üzerine 2 tanede yapıştırıcılı karton koydum. kartonların ortasınada el değdirmeden peynir koydum. yavşak akıllandımı nedir kartonların etrafından geçip yine anten kablosunun üstünden geçip tv nin arkasına geçti. ben ayağa kalkınca yine kaçtı.

Mutfaktaki tezgahın altına gider borularının olduğu yerlerde delikler var. hortumların geçmesi için. oralarıda kullanıyo geçişlerde. oralara da yapıştırıcı döktüm.

Bugünde eczaneden etkili bi zehir getirecekler. onuda evin her yerine dökecem. artık can sıkmaya başladı.

Naber la?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Okuldayken benim evde de vardı saat 11 - 12 olduğu zaman tevtişe çıkartı perdelerde gezere oradan duvarlarda gezerdi elime pas pası aldım bekliyorum kaçtı ibne sonra ellemedim ortadan kaybolmuş , diğer gün bekledim ama gelmedi kendini özletmişti. :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dertli
    dertli's avatar
    Erkek

mutfak gideri banya tuvalet giderlerinin bulunduğu yerleri kontrol et. boşluk varsa kapat.

imzayı bıraktım basıyorum artık
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

bir sivrisinek iki bu ibne fareler yaratilislarinin temelini sktiim objeleri gunahi boynuma hic sevmem kendilerini

namussuzlar cok cabuk uruyor. boyle 3-5 tane olup aile olduklarinda koklerini kazimadan kurtulus zor. bunlari oldursende girdikleri yerden bunlarin biraktiklari kokulara salgilara yenileri geliyor, kisacasi yer ediniyorlar. 

tuvalet banyodaki dusun kapakli su giderinden daha girip cikiyorlar kapagi acip :) evin altindaki temelde yahu catisinda varsa yine girerler. 

nane yagi , yapiskan tabak, zehir vs.. ise yaramazsa ilaclatirsin guzelce duzenli sorun kalmaz.

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek
    hojucuk bunu yazdı

bir sivrisinek iki bu ibne fareler yaratilislarinin temelini sktiim objeleri gunahi boynuma hic sevmem kendilerini

namussuzlar cok cabuk uruyor. boyle 3-5 tane olup aile olduklarinda koklerini kazimadan kurtulus zor. bunlari oldursende girdikleri yerden bunlarin biraktiklari kokulara salgilara yenileri geliyor, kisacasi yer ediniyorlar. 

tuvalet banyodaki dusun kapakli su giderinden daha girip cikiyorlar kapagi acip :) evin altindaki temelde yahu catisinda varsa yine girerler. 

nane yagi , yapiskan tabak, zehir vs.. ise yaramazsa ilaclatirsin guzelce duzenli sorun kalmaz.

banyoda çamaşır makinesi giderini kontrol ettim dışardan tamamen kapalı. banyo camında sineklik var ve sağlam. delik falan yok. tuvalet havalandırma camında da sineklik var. tuvalet deliğinde de kapaklı zımbırtı var. mutfak lavabo giderine baktım orda da delik yok. girebilecekleri iki yer var. biri odanın camını açık bırakmıştık bi ara havalandırma için. camın önünde de ağaç falan var. büyük ihtimal burdan girdi. daha sonra kapattık bu camı artık açmıyoruz. diğeri ise mutfaktaki havalandırma için olan küçük pencere. kilit şeysi arızalı hafif aralık duruyor ancak ön taraftan giremez gibi geliyo bana. şu ana kadar 5 tane oldu. 4 tanesini geberttik. 5. nin peşindeyim. bunu da öldürsem yine çıkacak gibi.şu zehir olayınıda halledeyim de. bakalım ne olacak.

Naber la?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

hoca saydiklarindan ziyade yikanirken suyun gittigi o delikten giriyorlar 

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spawm
    spawm's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

eczanelerde raidin kırmızı ilaçları var kokularına hemen gelıyor güzel bir kombınasyon öneriyim köyde kalırken yapıyorduk

1- yapıskanın ıcıne ılacı koy kapının önüne veya dısarı koy ılaca gelırken yakalansınlar

2- cıplak tellerle bır ağ yap ortasına ılacı koy daha adımını atar atmaz carpılsın buda haberlı olur.  

Ölümün bizi nerde bekledigi belli degil, iyisimi biz onu her yerde bekleyelim.
Toplam Hit: 6698 Toplam Mesaj: 50