Odin İle S4 E Orjinal Firmware Kurmak. Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    opusdei bunu yazdı

Sen yüklediğin firmware ı sil. Orjinal olarak buradan yükle. http://samsung-updates.com/device/?id=GT-I9500

Bu verdiğim linkte tüm ülkelerin s4 için firmware ları var. TUR yazan Türkiye içindir.

İçinden tek dosya çıkar. Odin de pda yı seçerek sorunsuz yükleme ve kurulum yaparsın.

Kardesım ne var sende suanda S4 mü :)

İmza YOK !!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    JiggSaw bunu yazdı
    opusdei bunu yazdı

Sen yüklediğin firmware ı sil. Orjinal olarak buradan yükle. http://samsung-updates.com/device/?id=GT-I9500

Bu verdiğim linkte tüm ülkelerin s4 için firmware ları var. TUR yazan Türkiye içindir.

İçinden tek dosya çıkar. Odin de pda yı seçerek sorunsuz yükleme ve kurulum yaparsın.

S3 var hâlâ. Muhtemelen ay sonu htc one alıyorum. Suudi Arabistan'da dayım var. Kendisinden istedim. Gelen bi arkadaşı ile yolluyor. 500 usd civarında fiyat orada.

S4 ü beğenmedim. S3 ile tasarım hemen hemen aynı...

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    opusdei bunu yazdı
    JiggSaw bunu yazdı
    opusdei bunu yazdı

S3 var hâlâ. Muhtemelen ay sonu htc one alıyorum. Suudi Arabistan'da dayım var. Kendisinden istedim. Gelen bi arkadaşı ile yolluyor. 500 usd civarında fiyat orada.

S4 ü beğenmedim. S3 ile tasarım hemen hemen aynı...

Samsung un çogu telefonları boyle bırbırıne benzıyor zaten :D NOTE III bile bildigin arayuz , bıldıgın SAMSUNG ama 2200 TL bosuna :)

HTC ONE değişiklik olur , HTC lerde batarya sarj konusunda sıkıntılı ama zaten S3 ile batarya konusunda aynı performansı rahat alırsın.
    Extra olarak İşlemcının , Müziğin , Kaliteli bir telefonun (saglamlık hissinden bahsedıyorum) farkını yasarsın :)

Hayırlı olsun sımdıden :)

İmza YOK !!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Saol süha :)

Htc one ı inceledim. Şık ve ince tasarımı var. Eline aldığında sağlamlık ve zerafet hissi bir arada. Çizilmiyor. Şarjı s3 ten uzun gidiyor. 

Kaliteli bir cihaz yapmışlar. Arayüz tam bana hitap ediyor. Samsungun ki biraz basit kalıyor...

S3 ten memnun olmadığım sadece birkaç şey var. 

Plastik kasa kolay çiziliyor. Cihazı biraz sarsarak (mesela yatağın bir ucundan diğer ucuna atmak gibi) bıraksam hafıza kartını tekrar tarıyor.

Rehber ve arama kaydı arasında geçişler ağır kalıyor.

Htc de bunlar çok daha hızlı ve güzel.

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    opusdei bunu yazdı

Saol süha :)

Htc one ı inceledim. Şık ve ince tasarımı var. Eline aldığında sağlamlık ve zerafet hissi bir arada. Çizilmiyor. Şarjı s3 ten uzun gidiyor. 

Kaliteli bir cihaz yapmışlar. Arayüz tam bana hitap ediyor. Samsungun ki biraz basit kalıyor...

S3 ten memnun olmadığım sadece birkaç şey var. 

Plastik kasa kolay çiziliyor. Cihazı biraz sarsarak (mesela yatağın bir ucundan diğer ucuna atmak gibi) bıraksam hafıza kartını tekrar tarıyor.

Rehber ve arama kaydı arasında geçişler ağır kalıyor.

Htc de bunlar çok daha hızlı ve güzel.

Ben bunların hepsını çok arastırıp ınceleyıp okuyan üfleyen bırıyım :) Zaten HTC nın sana S3 ü aratmayacagına da emınım , illakı pahalı olması daha sonra cıkmıs olması , vss gıbı konular o cıhazın cok ıyı bır cıhaz oldgunu kanıtlamaz ama HTC ONE gercekten güzel bir cıhaz ve gercekten dedıgın gıbı kasa kalıtesı , arayuzu , vss çok ıyı ve benım ınceledıgım bır cıhazda da SES KALITESI çok çok hosuma gıttı :) BÖYLE BİŞİ YOK dedırtıyor yanı :)

Şu s*tiri b*ktan kıyaslama sitesi bile açık ara farklı anlatmıs HTC yi :)

http://kiyas.la/tr/cep-telefonu/karsilastir/HTC-One-vs-Samsung-I9300-Galaxy-S-III

JiggSaw tarafından 15/Eki/13 23:01 tarihinde düzenlenmiştir

İmza YOK !!!
Toplam Hit: 1669 Toplam Mesaj: 16