Office 2007 Word Hatası (Çok Önemli)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MsXLaBs
    MsXLaBs's avatar
    Erkek

Selamunaleyküm hacılar hocalar. Lisans düzeyinde tez hazırlamaktayım ve bugün öğle saatlerinde tezimi hazırlarken (o sıra konuyla ilgili bir resim ekliyordum) birden bişeyler oldu tez dosyamın içindekilerine hiçbir şekilde müdahale edemez oldum ne metin seçebiliyorum, ne bir şeyler yazıp çizebiliyorum ne de bir şeyler silebiliyorum. Düzelir diye office 2007 silip 2013 kurdum yine aynı şekilde devam ediyor. internetten aradım taradım hiçbir şey bulamadım. Metni seçip kopylayabilsem ona da razıyım ama acayip müşkül durumdayım bilen, eden ya da başına böyle bir şey gelmiş olup bir şekilde çözüme kavuşturmuş olan varsa ve yardım ederse acayip mutlu olurum. Teşekkür ederim şimdiden.

Not: Kolaylık olması için arkadaşın daha önceden yazmış olduğu tezin üzerine yazdım. Onu da puntolarla, kalın veya italik gibi şeylerle fazla uğraşmayayım diye. Bundan kaynaklı olabilir mi bilmiyorum.

MsXLaBs tarafından 14/May/18 18:48 tarihinde düzenlenmiştir

Şeytana kızma, bi iyilik yap o sana kızsın...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

korumalı mod falan açıktır belki ? düzenleme etkinleştirilmemiştir ?

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

PC ye shadow Explorer kur. Ordan eski tarihe (yakın eski) git ve dosyanın kopyasını al. İlk işin bu olsun

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Google Drive, Onedrive veya Yandex Disk'e yükleyip den hocam. Onlarda Office dosyalarını tarayıcı üstünden açma özelliği var.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MsXLaBs
    MsXLaBs's avatar
    Erkek

@KotomineKirei hocam diğer dosyalarda sıkıntı yok sadece tez dosyamda sıkıntı oldu bakmadığım yer de kalmadı.

@mkyb bunu deneyecem hocam inşallah olur.

@ilteris mkyb nin önerisi olmazsa senin sunduğun öneriye başvuracam hocam sağolun. 

Edit: mkyb hocanın dediğini yaptım birden fazla koruma uyarısı verdi, KotomineKirei hocanın dediğine geldi fark edemedim öyle bir durumun söz konusu olduğunu sonunda hallettim hocalar sağolun yine de.

MsXLaBs tarafından 14/May/18 20:59 tarihinde düzenlenmiştir

Şeytana kızma, bi iyilik yap o sana kızsın...
Toplam Hit: 1018 Toplam Mesaj: 5
word hata office 2007