folder Tahribat.com Forumları
linefolder Microsoft Windows Ailesi İşletim Sistemleri
linefolder Office 365 : Bu Belgedeki Değişiklikleri Kaydetmek İster Misiniz?

Office 365 : Bu Belgedeki Değişiklikleri Kaydetmek İster Misiniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Ulan şerefsiz. Ulan puşt. Ulan orrrospu evladı.

Sayfalarca yazı yazmışım. Kaydetmek istemesem niye bu kadar yazayım manyak mıyım ben. Asıl sen ne diye teyit alıyorsun ki? Gerekiyorsa 2 ayrı dosya koy biri eski biri yeni versiyonu olsun ama kaydet. Senin görevin bu değil mi zaten...

Gece staj defteri hazırlarken, sayfalarca yazı yazdım, soldaki powerpointi kapatayıp diye ctrl+w yaptım kayıt sorusuna da hayır kaydetme dedim... Meğer imleç sağdaki word dosyasında klikli kalmış 2 saatlik emek çöpe gitti...

Gece bitirecektim, o motivasyonsuzlukla sabaha bırakayım dedim aha 1 oldu saat hâlâ başlayacağım...

Neyse efendim ben ki kayıt manyağı bir adam ctrl+s kombinasyonuna 2 saat basmadıysam standart bilgisayar kullanıcılarının vay haline.... kaydediniz.....

p.s. ayarlarda bir yerlerde otomatik kaydetme seçeneği de varmış. çok şükür ki yanlışlıkla kaydedilmeyenin geri dönüşü yok..

anan avradın olsun maykrosoft. 

noname tarafından 14/Eki/20 12:37 tarihinde düzenlenmiştir

...said addicted.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

acın acımızdır. auto recovery yokmu ? benzer bir sey başıma gelmişti. autorecovery history den bayağ kurtarmıştım.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı

acın acımızdır. auto recovery yokmu ? benzer bir sey başıma gelmişti. autorecovery history den bayağ kurtarmıştım.

nerede o? :(

...said addicted.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı
    rakkoc bunu yazdı

nerede o? :(

geçmiş olun hocam. Yanda çıkması lazım eski kaydettikleri. Aynı zamanda hesabın açıksa office 365 online olarak eşliyor dosyayı. Ama nasıl erişirsin bilemedim hocam

ride or die..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

açık öğretime başladım bedava 365 veriyorlar ordan veri giriyordum sonra çok hoşuma gitmedi drive a aldım

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 651 Toplam Mesaj: 5
otomatik kayıt office 365