Offline Post Hk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byhewal
    byhewal's avatar
    Erkek

Sa arkadaşlar. Ofline post zımbırtısı lazım oldu araştırdım Türkiyede verilmiyormuş ( ne kadar doğru bilmiyorum ) baba adamlar offline sistemi seviyor. Belçikada alınabilirmiş ama presüdür nedir bilemiyorum. Bu offline sistemi bitcoin gibi bişeyle eritemezmiyiz acaba? Yada başka bişeyle. Kredi kartı yani bildiğimiz ama sadece offline post ile kullanılıyormuş.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

uçaklarda kullanılan olay mı acaba?

kartın limiti yoksa?

...said addicted.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Deminden beridir konudaki mesajı anlamaya çalışıyorum.

Post cihazı derken pos cihazından mı bahsediyorsun?

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo
    torpedo_XL bunu yazdı

Deminden beridir konudaki mesajı anlamaya çalışıyorum.

Post cihazı derken pos cihazından mı bahsediyorsun?

+1111

ben de zannediyorum çevrimdışıyken postumuzu siteye gönderiyoruz çevrimiçi olduğumuzda postu otomatik olarak gönderiyor. bitcoin ne alaka dedim kendi kendime.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    byhewal
    byhewal's avatar
    Erkek

Evet post cihazı. Meblağ yüksek olduğu için normal pos cihazı çekemiyor. Ülke parası mı ne tam emin değilim ama adı offline pos ve türkiyede yokmuş avrupada varmış.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Offline kart işlem limiti 35 tl imiş. Offline işlem limitini arttıracaksın. Ayrıca pos cihazının da offline işlem limitini arttıracaksın. Böylece win win olacak.

adam güzel açıklamış: https://emreerdem.me/2015/11/19/offline-pos-makinesi/

1049 tarafından 21/Haz/16 03:48 tarihinde düzenlenmiştir

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    1049 bunu yazdı

Offline kart işlem limiti 35 tl imiş. Offline işlem limitini arttıracaksın. Ayrıca pos cihazının da offline işlem limitini arttıracaksın. Böylece win win olacak.

adam güzel açıklamış: https://emreerdem.me/2015/11/19/offline-pos-makinesi/

ay g.tüm. 

insanların bir gram bilgiyi bile iğrenç yöntemlerle paraya çevirmesi ne kadar aptalca birşeydir ya.

herif bütün bir makaleyi 20 parçaya bölmüş illa bütün sayfalar arasında manuel gezineceksin ki iki tırnak bilgi kazıyacaksın. 

bu arada konu illegal mi? baba adamlar kim ve neden offline postu seviyor, online istememesinin nedeni cc çalıntıdır? zaten sen de btc istediğine göre. neyse ilk defa duydum hayırlısı. 

Çok sıkılıyom
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

Offline pos cihazını nerede kullanmayı planlıyorsun ? Belcikada vs alacağın offline pos senin tahmin ettiğinden farkli çalısacaktir. Türkiyede EMV (Europay, Master, Visa) standartı geçelirdir. Bu standarta göre offlinewallet kısmına et edilen para kadar offline işleme izin verilir ki bu normalde pos cihazının çekmediği yerler için geçerlidir. Tamamen offline çalışan pos bankacılıkta acquairng-issuing sistemine ters. ownbank poslarda sadece banka kendi debit veya credit cardlarına hizmet verecekse (pos issuing) belki olur ama mantıklı değil. Ucak vs de kullanılan pos cihazlarini söyleyeceksen o çok farkli bir dünya ucak indiğinde online check'e geçip eğer acquairng işlemi gerçekleşmez ise bunun raporunu çikarıyor vs. vs. sen nerede kullanıcan bunu söyle ona göre farkli bir şekilde yardımcı oluruz belki.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Başlığa offline post cihazi yazsaydın da uyku sersemi bu ney amk demeseydik. 

Toplam Hit: 1916 Toplam Mesaj: 9
post cihazı