Ogo Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    yok hoja 12 aylık secenekte makina sende kalmıyor eger 24 aylık secenigi secersen makina senin oluyor...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

bu kadar bokdan bi site hazırlanamazdı.. hani sms fiyatları hani sıkça sorulan sorular hiçbişey yok ver paranı yoluyalım mantığı verilmiş pop3 demişler bu pop3ler attchment e izin veriyomu? eğer veriyosa bunu ben web tarayıcı olarak kullanırım yazarım bi mailserver daemon adresi wer çekip yollasın :) oh sınırsız hemde... ama olay 1yıllık öde şekilnde olduğu için biraz riskli eğer kullanan birini görürsem incelerim almaya değer bişeyse hemen alırım beleş msn işde 20 ytl nedirki? ama 20 ytl yi alıpda elime (hani eskiden olurdu ya not tutan birbirine mesja yolluyan sözlükler onlar gibi) bokdan bi alet dayarsa pek iyi olmaz :)

ama yinede düşününce alınaiblir ya... laptopdan girilmiyo yolda falan bu iyi bişey aslında microsoftun parmağı var yine bunda

http://www.ogo.com/

burdanda anlaşılıyoki sadece isviçre türkiye ve amerikada veriliyo bu ogo denen zıkkım burdan isviçrelileirn yapdığı site ile bizimkini arasındaki dağlar gibi farkıda görebilirsiniz :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    schumimesut
    schumimesut's avatar
    Erkek
    ya beyler hem sitesi dandik hemde aygıt cok buyuk birde msn icin gerekmiyor bence
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    telsim bunu altındna kalkamaz 100 kişiyi aynı yerden gprs üstünden msne sokamaz. hiçbi garanti yok bence sürünülür bununla...
    ama almayı düşünen varsa aletin manualı; http://www.ogo.com/ogo_manual_r1.pdf
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    beyler ben kullandım hoşuma gitti sorular için ogo@e-kolay.net msn adresinize ekleyiip sorabilirsiniz..ama onlarda ne biliyor ben bilmiyorum
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    schumimesut
    schumimesut's avatar
    Erkek
    ben almamaya karar verdim bundan 7 yıl once bi hata yapmıstım ericsson a1018 ile artık o hatayı yapamacagım
Toplam Hit: 2491 Toplam Mesaj: 17