folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Öğrenci Miyim Hayvan Mı Anlamadım :S

Öğrenci Miyim Hayvan Mı Anlamadım :S

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

tum hajıların fıkrıne saygım var

abey ben okula bok atmıyom okul zaten bok :S

buraya hemen hemen hergun hacılardan bırı yenı bı okulla ılıgı sorun yazıyorsa bu sorunun ogrencılerde deel sıstemın kendısınde oldugunu gosterır

o mudur yardımcısı bana kırıldı haber yolladı neden cunku bana ısı duscek aq ıs yaptırcak gene sevdıgınden deel yoksa :@   calıs babam calıs sankı robotuz :S

ben kımseye kendı ustumden karızma yada prım yaptırmam yapmaya nıyetlı olan olursada once laf solerım anlamazsa yontem basha cohh :)

neyse hajılar ben yatar yarın okul var gene aq :S

az insan çok huzur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hmmmm
    Hmmmm's avatar
    Erkek
    ii guselde arkadasim egitimde kotuleyecek baska bisi bulamadinmi zaten neresinden tutsan kirilcak bi halt bu sen bi 2 kisinin sana gore olan yanlis tavirlari ve senin insanustu yeteneklerine karsi yaptiklari saygisizlik =/ egitim kurumuna maledilmemeli BENCE

arkadaslar asiri derecede konu oldugu icin bana yazilan cevap olup olmadiginin farkina varamiyorum eger bana birsey demek isterseniz pm yolunu kullanin msn den konusmak isteyen olursa msn adresinide yollayabilir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    I-Lândet bunu yazdı:
    -----------------------------

tum hajıların fıkrıne saygım var

abey ben okula bok atmıyom okul zaten bok :S

buraya hemen hemen hergun hacılardan bırı yenı bı okulla ılıgı sorun yazıyorsa bu sorunun ogrencılerde deel sıstemın kendısınde oldugunu gosterır

o mudur yardımcısı bana kırıldı haber yolladı neden cunku bana ısı duscek aq ıs yaptırcak gene sevdıgınden deel yoksa :@   calıs babam calıs sankı robotuz :S

ben kımseye kendı ustumden karızma yada prım yaptırmam yapmaya nıyetlı olan olursada once laf solerım anlamazsa yontem basha cohh :)

neyse hajılar ben yatar yarın okul var gene aq :S

-----------------------------
    o ayrı hcoam o zaman baştan itibaren salla başkaları uğraşsın.Sana şunu diyim Türkiyede birisi iş aldığı zaman bşaı derde girer.Eğer sne sağlam bir çalışma yaparsan müdürlerin övünür işte biizm okul şöyle böyle diye yok olurda yapmazsan sağlam çalışma kıllığından dolayı ayda başka sebeple adamlar der işte şu öğrenci yi değilmiş.

Ondna fazla bulaşmayacaksın bu tür işlere yapacaksan kendin için :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Bu sana ders olsun, aslansın kaplansın dendiğinde gaza gelip bedava proceye girişme...

bu tip procelerden koseyi dönene rastlamadim genelde max:1000 dolara kadar para odulu yada plaket alır, fikre de yarismayi düzenleyen kurum sahip cikar yada çok iyi fikirse tatamını size yaptırmak için ortak olur.

ama cvye yazacak güzel birşey tabi

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    @HolyOne

vallaha dogru dedın hacı bana ders oldu bundan bole belese tırnagımı oynatmam :D

@Hmmmm   :    

hacı ben bak yanlıs anladın benı ben aslında gonullu yapcaktım mesela : gecen subat gene meb ın yaptıgı bı projede flash anımasyon yaptım ve muğla il 2,cısı oldum basımdada cok sevdıgım bı hocam bana gece gunduz yardım ettı :)    yanı ben kızdıgım nokta mudur yardımcısı oldum dıye bı yerı kalkan ve havaya gırıp ogrencıyı ezmeye calısan  ahmaklara :) benım ınsanustu bı yetegenım yok sadece kafa calıstıryom okadar :P

az insan çok huzur.
Toplam Hit: 3871 Toplam Mesaj: 16