folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Öğrenim Kredisi - Soru

Öğrenim Kredisi - Soru

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ARIZALI
    ARIZALI's avatar
    Erkek

selam ey mürid kardeşlerim

öğrenim kredisi alan var mı aranızda ya? ya da kredisi 3. yılda kesilen? :S

bu yıl tekrar başvurdum ama ne zaman açıklanacak bu sonuçlar? tek gelir kaynağım da kurudu ölmek üzereyim :'(

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek

ben alıyom 3. sınıf ama hala kesilmedi daha var ama açıklanmasına ocak gibi başlıyorsun almaya. zaten çıkar çıkmaz

gibi bi durum söz konusu değil,herkese verirler ama senin niye kesildi anlamadım.

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    incelik
    incelik's avatar
    Erkek
    Bende başvurdum bu sene başbakanlık çıktı  bizim durumumuz etrafımdakilere göre daha iyi ben ailemden habersiz sadece kredi için başvurmuştum ama başbakalık çıktı burası türkiye dedikleri böyle olsa gerek.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasin_55
    yasin_55's avatar
    Erkek

aah ah alırken tatlı geliyo da ..sonra verirken var yaa fitil fitil.

4 yıl aldım.. şimdi ödüyorum 8 kere 640 ytl üç aydan üç aya. vay anam vayy yanımışız bizz..

hayır bide ödemezsen aylık %2.5 faizi var. çoğu insan icralık sırf bu yüzden.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    bende bir açık öğretimli olarak başvurdum ama daha bi şey olmadı verceklermi vermicelermi bilmiyom :|

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
Toplam Hit: 1018 Toplam Mesaj: 5