Öğrenmek İsteklerim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    müstakar
    yarasaadam
    yarasaadam's avatar
    Erkek

teşekkür ederiz udemy deki Türkçe kurslardan da elinde olan Devops Docker Kubernetes Linux Aws harika olur 

Beyninizi işlemci olarak kullanın , harddisk olarak değil :) İnsanlar kitap gibidir azizim , önemli olan cildi değil, içerikleridir Tüm ağı çökertmek , bir insanı hacklemekle başlar
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gamahawk
    gamahawk's avatar
    Erkek

Suan elimde turkce temel docker kursu var, hafta sonu indirip upload etmeye calisacam...

hawk
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    müstakar
    yarasaadam
    yarasaadam's avatar
    Erkek

hocam harika olur yandex vb buluta depolarsan çok sevinirim 

Beyninizi işlemci olarak kullanın , harddisk olarak değil :) İnsanlar kitap gibidir azizim , önemli olan cildi değil, içerikleridir Tüm ağı çökertmek , bir insanı hacklemekle başlar
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biany
    biany's avatar
    Erkek
    yarasaadam bunu yazdı

2-devops alanında elinde döküman olan ve de  bu alanda ilgilenen çalışan arkadaşlar varsa  başlangıç için neler yapılmalı ,Türkçe  dökümalarınızı bekliyorum 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    müstakar
    yarasaadam
    yarasaadam's avatar
    Erkek

elinde bu setten olan var mı dil ingilizce , ispanyolca , rusça , fransızca 

https://www.ellconline.com/

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    müstakar
    yarasaadam
    yarasaadam's avatar
    Erkek

Arkadaşlar Proje yönetimi konusunda video eğitim seti , udemy kurs , Türkçe pdf olan varsa paylaşırsa harika olur , şimdiden teşekkür ederim 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Battalgazi
    Battalgazi's avatar
    Erkek
    yarasaadam bunu yazdı

elinde bu setten olan var mı dil ingilizce , ispanyolca , rusça , fransızca 

https://www.ellconline.com/

Sitesine baktımda setler aktivasyon istiyor.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    müstakar
    yarasaadam
    yarasaadam's avatar
    Erkek

Proje  nedir , proje yönetimi  nedir, proje yönetim aşamları -araçları  nelerdir  bu  konuda elinde eğitim seti , udemy videosu olan varsa paylaşırsa seviniirm 

Toplam Hit: 5204 Toplam Mesaj: 29
öğreneceklerim