Okuduğunuz Kitap Önerileri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Vergilius
    Vergilius's avatar
    Erkek

Çift gitmiş.

Vergilius tarafından 28/Eki/20 22:54 tarihinde düzenlenmiştir

Nec mora, nec requies
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    italyan bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

https://www.goodreads.com/review/list/107149247?ref=nav_mybooks

Yeni yükleme yapiyorum. Eksikler var ama ekleyeceğim zamanla. Buradan  arkadas olun takipleselim. 

Elimdekiler bitsin " canlar kimin icin caliyor" u okumak istiyorum. Inanilmaz merak ettigim bir roman

Birde "cesur yeni dunya "

Ayni sekilde film icin guzel bir site varmi. Seyrettiklerimi kayit yapayim istiyorum. Eskiden beyazperde de yapardim. Sitenin icerigini degistiriyoruz diye yuzlerce yorumumu silince butun hevesim kacti.

Ayn Rand - Hayatın Kaynağı ... Nasıl buldun bu kitabı ? Anımsıyor musun ? Ne düşünüyorsun ne hissediyorsun ? (Sanayileşmenin Gizli Tarihi'ni bana sen önermiştin aldım ama tamamen okuyup bitiremedim. İş güç kitap okumaya eskisi kadar çok vaktim olmuyor. Ve bu durum beni mahvediyor.)

Eskiden cok guzel kitap okurdum bende. Simdi istedigim sayiya ulasamiyorum. Insan üzülüyor.

Hayatin kaynağı son 130 sayfa kaldi. (800 sayfa )

Cok akici guzel bir kitap. Ben cok begendim. Karakterler güzel, konusu güzel. Nasil bitecek bilmiyorum ama tavsiye ederim. 

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

Hayatın Kaynağı

İnsan ne ile yaşar

İnce memed

Son Ada 

Sineklerin Tanrısı

Kürk Mantolu Madonna

Hata Neredeydi (müslümanların geri kalması ile ilgili)

1984

hayvan çiftliği

Beyinde ararken bağırsakta buldum (şuan bunu okuyorum)

Yabancı

Şuah aklıma gelenler bunlar.

Güzel bir okuma listem var ama işlerden zaman ayırıp doğru dürüst okuyamıyorum. Bu listeyi aslında futurist'in yaptığı gibi online bir platforma eklesem güzel olur

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
Toplam Hit: 1491 Toplam Mesaj: 14
kitap okuma