Okula Gıdenler ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaneT_GrL
    LaneT_GrL's avatar
    Dişi
    intaş lisesi  (iğrenç)

from the bottom of my heart I will love you till death do us part I promise you as a lover and a friend I will love you like I never love again With everything I am..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Osiris
    Osiris's avatar
    Erkek
    Pic_Boy bunu yazdı:

Osiris bunu yazdı:

x11 bunu yazdı:

Osiris bunu yazdı:

Koç Özel Lisesi

Hoja sizin okulda BURCU diye bir kaşar varmı?

Bizim okulda kaşar Çookk...... ama güzel yok.

Haci Nasi Güzel Yok Biliorum Sizin okulu güzel manitalar var bildigim kadarıyla ... ulan varya çok pişmanım şimdi keşke calıssaydımda güzel bi okula girseydim simdiki kafam olsaydi mina koymuştum ... Sınav öncesi sabah 4 e kadar hackle ugrasan adamdan ne beklersinizki ?

Olum sen asıl mantıklı olanını yapmışsın. Bak hiç kasmadan sana 16 tane neden vereyim.

1.Her sabah altıda uyanmak.

2.1 saat okula gidis suresi, 1 buçuk saat dönüs süresi (ilk alınıp son alınıyorum. Herkes ne kadar iğrenç birsey olduğunu bilir.)

3.Okulda kendi sınıfın diye birsey yok. Amerikan sistemi uygulanmakta, her ders için o hocanın sınıfına gitmelisin. 5 dakikada karsı binadan diğer binanın üçüncü katına çıkmak gibi olayların mevcut olduğu bir ders programı.

4.Matematik, Fizik, kimya ve biyoliji derslerinin sadece ingilizce olması.

5. Ingilizce derslerinin edebiyat derslerinden daha fazla olması.

6.Okul allahın dağında olduğu için okuldan kaçsan kaçsan tem otoyoluna kaçabilirsin.

7.Okulda sosyal yasam sıfır. Ulan bir adamla bulusacak olsak adam karsıda oturuyor. Eskiden devletin okulunda nasıldı be bütün tanıdıkların kadıköyde oh beraber gez dolaş.

8.Fizikçimiz ayın dünyanın etrafında dönmediğini söylemesi ve ispat etmesi.

9.Okulun sınıf değişme sistemi yüzünden arkadaşlarınızı sadece koridorda görmen.

10. Tikkylerin kavimler göçüne uğraması ve normal insanları etkileri altına alıp asimile etmeleri.

11.Burjuva topluluğundan oluşması.

12.Okulun saçma prensipleri.

13.Tikkyler ve konuşmaları “Something like that okeydir benim için”.

14.Okulun ortasındaki  sera işlemini gören kocaman camdan piramit.(insan hangi mantıkla yapar?)

15.Okulda işlenen matematik fizk kimya biyoloji derslerinin ÖSS deki konularla alakası olmaması.

16.Dünyada hiçbir okulda işlenmeyen "Research" denen bir ders.

17. Lisenin (1yıl hazırlık) +4 yıl olması.

Bana bakip her zaman gulumseyin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zrx
    zrx's avatar
    Erkek

DEÜ END MÜH. SON

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HypNotic
    HypNotic's avatar
    Erkek

Allah'in s***ir ettigi, bikac sene once LAZların(yani bizlerin) , ama su anda kürt starlarin elinde olan, tenefuslerde fuhus yapilan, arka ve karanlik yerlerinde cigara icilen, her agizdan kufur cikan Lanet bir okul.

İNEGÖL LİSESİ - Lise 1 -

işte yukardakiler yuzunden bu seneyi hazirlik olarak sayiyor ve cuvalliyorum.

Teşekkürler.

Kargalar sürüyle, Kartal yalnız Uçar
Toplam Hit: 17195 Toplam Mesaj: 85