Okyanusun Derinliklerinden Daha Derinlere Base Jumping

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paduwan
    paduwan's avatar
    Erkek

Elemanin atladigi yer dean's blue hole  bahamalarda, derinligi 202 metre ve 25 30 metre civarinda genislige sahip. Daha önce ucaktan buraya parasütle atlayanlarida görmüstüm ama asagidan cok daha güzel gözüküyormus.  Eleman birde 5 dk falan nefes tutuyor basinc falanda hak getire zaten ve ne palet var ne bisey sadece  belinde bir agirlik var gözüken koyvermisler gitmis resmen. 

http://www.youtube.com/watch?v=uQITWbAaDx0

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asa42
    asa42's avatar
    Erkek

hocam viral reklam amaçlı yapmışlar bence. çünkü kamera açılarına dikkat et. bi ordan çekiyor bi diğer açıdan çekiyor, illa kameramanların olması lazım ama yoklar. profesyonel çekim yapmışlar. bi sahneyi defalarca çekmişler yani. e adam tek nefesle o kadar sahneyi çekemeyeceğine göre :D . 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paduwan
    paduwan's avatar
    Erkek

Peh o kadar sey yazdim adami hakli cikarmak icin ama evet kurguymus hocam :D   Güzel ama sonucta sekil olmus.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

Yüzen memeli iç güdüsü :) bende de var o içgüdü, suya girdiğim zaman kalp atışları düşer, kan basıncı düşer vs vs. Vücut kendini adapte eder. 

Ki bu şahsiyet sürekli antremanlı deneyimli vs. Çok zor birşey değildir onun için.

Edit: Efendim Viralmiş:)  

http://www.youtube.com/watch?v=MgRpwESWPLM

Buda benden :)

deja-vu tarafından 04/Şub/14 18:20 tarihinde düzenlenmiştir

Almanya Fatihi
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paduwan
    paduwan's avatar
    Erkek

adam drekor falan kirmis serbest dailsta ama yinede o kadar derinde basinca nasil etkilemiyor ben 7 8 metreye daldim gözlükle , sanki pres makinesi basiyor gibiydi nasil ciktigimi bilemedim. 

Toplam Hit: 923 Toplam Mesaj: 5