Oldum Olası Öğrenemedim Bu Meleti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Oncelikle hack e bakis acina bagli ogrenip ogrenememen , hack denildiginde aklina sadece web sitelerinin indexlerini degistirmek geliyorsa , ortada bir sorun var demektir :) TCP/IP den cakmayan bir adam bir serverda nasil seksek sekerekten bagde duzerekten fink atabilir ? , SQL den anlamadan inj. islerine okuzun trene baktigi gibi bakabilirsin , asp bir site karsina ciktiginda index.asp disinda kodlarda tanidik birseyler gozune carpmaya bilir ,cunku asp nedir ? , sahi ben su foruma bu yaziyi yaziyorum "gonder gitsin" dedigim anda bu yazilar(string data) foruma nasil yerlesiyor ,izledigi yol nedir , 1 bitlik verinin agdaki izledigi yol nasildir acaba , ben gonderdim ulan veri seni ,sen git adresi bul diyemi gidiyor , peki bu yolu bilmeden ag trafiginde akan datalari  nasil dinleyebilirsin ? abi ben nasil hacker olurum ? buyur ! ... hack nedir , mtu sozlugu acip baktiysan hata yaptin , yada bilisim ozurlu medyamizdan ogrendiysen yine hata yaptin...hack irdelemektir ,kurcalamaktir ,bokunu cikarmaktir...guncel olarak spy-cx5 i ornek verelim ,bu adam dua veya muska ile falanmi yapiyor bu isi ,yada toolslari var elinde pat pat indiriyormu , yoksa bu adam kendi alanindaki her otu boku incelemis isin bokunumu cikarmis(hack) ...iste cevap burada yatiyor isin bokunu cikaracaksin...alanin ne olursa olsun network ,web ,sistem cart curt , maymun istahli olmayacaksin her alanda soyleyecek bir sozunolacak ama bir alanda uzman olacaksin...bu illa web mi olmali ,populer olmak istiyorsan web isleri daha goz onunde... ama suna inan 2satir html kodu yazamiyorsan hack lafini agzina almadan google a girip html uzerine dokumanlari indirip ogrenmeye basla...bak ogrenmek dedin aklima geldi "ogrenmek" su giremedigin kapi varya ,senin melet dedigin kapi iste "ogrenmek" bu kapinin anahtaridir... ;)

Zumsuk sana gelince :D

17" gercek hayattan cok daha guzeldir , onemli olan 17" ten bakinca gercek hayattaki izleri gorebilmektir ;) gerci simdi 22" wide lar cikti :D

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Compu yanlışın var : ))

Bunları bilmek bir boka yetmez...

Biraz piç, biraz da azimli olmak lazım bu iş için. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    isin bokunu cikarmak olm orasi :) herkes yemek yiyebilir ama herkes sictigi boka bakip kurcalamaz ,suyu tutup lagama gonderir :D

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Martech
    Martech's avatar
    Erkek

Hoja ne heki yyafs bırakın.. isko gibi olursunuz sonra:D isko cd satıyormus hek cd si 150 ytl :D lamer olıcam dıyorsan al

Toplam Hit: 2846 Toplam Mesaj: 15