Olta Takımı İcin Öneri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek

Merhaba kolay gelsin herkese 

Sahte yem ile at çek yapacağım ama cok bilgim yok denizde kıyida avlanacagim.

Decatlondan alışveriş yapacağım nasıl birşey alabilirim. Kamıs makina vs.

Birde mak. 100-120 aralığında 

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uz-i
    uz-i's avatar
    Erkek

nerde avlancan  oda önemli  sımdı atcek yapacaksan albastar kamıs 2,10 produtor serisi idealdir shımano kamısta guzel ama biraz pahalı alıvıo serisi onun icin albastar al  ben 125 ytl izmirde caglar avdan aldım sahte ler türkiyede pahalı alı axpress ten cok cok ucuza alırsın ama sana tavsiyem ilk önce normal av ile basla balıgın zevkini cıkart at cek ilk sen biraz sıkılabılırsın tekne turlarına katı ben ayda 1 gidiyorum bayada güzel oluyor bende aliden aldıgım 10 tane den fazla sahte var cesitli 4 ytl en pahalısı burda tanesı 20 ytl baslıyor

cnc prog. ugs nx solid autocad [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/3489/adslnahalirsin5ry6in5ci4md.gif[/IMG]
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek
    uz-i bunu yazdı

nerde avlancan  oda önemli  sımdı atcek yapacaksan albastar kamıs 2,10 produtor serisi idealdir shımano kamısta guzel ama biraz pahalı alıvıo serisi onun icin albastar al  ben 125 ytl izmirde caglar avdan aldım sahte ler türkiyede pahalı alı axpress ten cok cok ucuza alırsın ama sana tavsiyem ilk önce normal av ile basla balıgın zevkini cıkart at cek ilk sen biraz sıkılabılırsın tekne turlarına katı ben ayda 1 gidiyorum bayada güzel oluyor bende aliden aldıgım 10 tane den fazla sahte var cesitli 4 ytl en pahalısı burda tanesı 20 ytl baslıyor

Hocam normal yemliden sıkıldım onun için sahteye dönecem :)

Aynen o sahteleri aliexpressten getirecegim kısmet oluesa bi makina ve kamis alacagim sadece decatlon dan

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek

Dechatlondaki kamışlar genelde tstlı su kamışları tuzlu suda balığın vurup vurmadığını anlamazsın hacım eminönüne falan geç yada internetten adam akıllı yerlerden sipariş ver derim 

Okuma

Shimano

Daiwa

İstanbul beykoz çubukluda balık tutanlar olarak whatsapp grubu bile kurduk bendeki makine olta okuma ortama bişi yanımızda shimano ve daiwa kullanan emmiler var gayet başarılı be uzun yıllar kullanıyolar sorunsuz. Ömürlük diyosan bunlar hacım yok kullan at tipi diyosan kamış makara 150 200 liraya hazırlar var

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uz-i
    uz-i's avatar
    Erkek

dediğim kamısı al  albastarı   makına shımano serisi bak

cnc prog. ugs nx solid autocad [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/3489/adslnahalirsin5ry6in5ci4md.gif[/IMG]
Toplam Hit: 736 Toplam Mesaj: 5
olta