folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Ölümden Sonrası Warmı?

Ölümden Sonrası Warmı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omurege
    omurege's avatar
    Erkek

bence ölümden sora hayat vardır....ama insanların şunu yapması bana çok salakça geliyor...(ben ibadet ediyorum)...ibadet edipte cennete gideceğini düşünenler veya bir fakire yardım edeğimde zaten bunun karşılığını öteki dünyada alırım die düşünenlere karşıyım..eğer bunları yapıyorsan içinden geldiği için  yapmalısın ALLAH'tan bişi beklemek için değil...teşekkürler ii günler 

ÖLÜMLER ÇIPLAK GELİR
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhabbet_fedaisi
    muhabbet_fedaisi's avatar
    Erkek

arkdaşlar ilk önce yazılan tüm yazıları okumadığımı belirtmek istiyorum. ilk önce bayan arkdaşa soruyu sorduğu için sağduyulu yaklaşmak lazım. ben konuya direkt olara dalmak istiyorum . arkdaşlar düşünün bir eczacı ilaç imal ediyor . malzemeleri kullanırken birkaç mg ondan birkaç mg bundan diye hesap ediyor. eğer bu malzemelerden birinin miktarı az veya çok olması durumun da o ilac etkisini yitirir veya zehir olur. dünyanın tesadüfler eseri meydana geldiğini(hava daki gazların ölçüsü,yaz ve kışın meydana gelmesi vs ) ileri süren insan, o eczacının yaptığı ilacın, şişenin içindeki malzemeleri tesadüf eseri düşerek biraraya gelmiştir diyen insadan daha ahmaktır. velhasıl böyle kesin derecede dünyanın yaratıcısını ispat etdikden sonra bu yaratıcının gönderdiği kitapta belirli ayetlerde de" sizi öldürüp tekrar baki (sonsuz ) olan dünyada dirilteceğim " dediğini görmekteyiz. yanlışım varsa sayfaya ve bana söylenmesi rica olunur.

ümit kesilirse hayat biter, ümitsizlik hayatı zehirler, keder hayat damarına vurulan bir neşterdir.
Toplam Hit: 24971 Toplam Mesaj: 113