folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder OMRON D2FC-F-7N Microswitch Nereden Bulurum?

OMRON D2FC-F-7N Microswitch Nereden Bulurum?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ADSIZ
    ADSIZ's avatar
    Erkek
    RaAmLis bunu yazdı

Hocalar zaten takmayı bilmesem aramam switch. Switch koleksiyoncusu değilim alıp cam dolapta saklamayacağım. Konuda uzun uzun bir yazı da yok, iki kelime okuyup cevap verseniz keşke. Herkes kendince yardımcı olmaya çalışıyor tamam teşekkürler ama ne bileyim iki satır yazılanları okuyun lütfen.

Bunu okuyunca önceki mesajımın yeterince açık olmadığını düşündüm.

"sol switch artık pert oldu çift tıklıo, sürükle bırak filan yapamıyorum." demişsin. Pert ten kastın ne bilmiyorum ama çift tıklaması ve sürükle bırakta sorun çıkarması temas yüzeyinde çapaktan kirden kaynaklanıyor. Temizliğini yaparsan uzun süre kullanmaya devam edebilirsin.

Şahsi görüşüm; switch i pcbden sökmekten daha kolay içini açıp temizlemek

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    Wish sitesinde vardı sanırım bak bir oraya

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek

bende şu corona olaylarından sonra g900 üme komple switch değişimi yapacağım. switchler aliexpressden alınacak kargo olayları bi düzelsin hele. 

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

aradığın switch bende var

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    ltcelik bunu yazdı

Kasacak bi şey yok dostum. Everest 5 6 senedir tık etmedi. 

Logitech m bilmem kaç ... gecen yıl orta butonu geçen gün de sol klik svicini değiştirdim.

Son anda dalginligima geldi havayı sıcak yerinden tutup parmak izini silecek kadar yaktım AMK. 

Geçmiş olsun

Geçmiş olsun, dostuma.

Eyvallah

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek

kac adet lazım tek bitane mi

Evrim içi mürit..laugh is live..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

@Dos_Attach

@csabanci  

1 tane lazım varsa ayrıca orta scroll tuşu içinde ufak switch varsa elinizde alabilirim.

satıyorsanız fiyat bilgisi ve şehir bilgisi alabilir miyim? Aynı şehirdeysek kargoyla uğraşmadan kısıtlama olmayan bir gün gelip alayım.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek
    RaAmLis bunu yazdı

@Dos_Attach

@csabanci  

1 tane lazım varsa ayrıca orta scroll tuşu içinde ufak switch varsa elinizde alabilirim.

satıyorsanız fiyat bilgisi ve şehir bilgisi alabilir miyim? Aynı şehirdeysek kargoyla uğraşmadan kısıtlama olmayan bir gün gelip alayım.

antalya dayım elimde olcaktı. kargo ücretleri ne durumda bilmiyorm bulum kontrol ediyim calısırsa gönderirim

Evrim içi mürit..laugh is live..
Toplam Hit: 1516 Toplam Mesaj: 19
microswitch omron razer