On Mouse Over Linklerde Bir Sorun

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek
    interneti aynı yerden mi alıyosun dns kullanıyo musun modemi kapat aç dnssiz girmeyi dene.hangi antivirüs programını kullanıyosun
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    palin
    palin's avatar
    Erkek
    MaTRiXe bunu yazdı:
    -----------------------------
    interneti aynı yerden mi alıyosun dns kullanıyo musun modemi kapat aç dnssiz girmeyi dene.hangi antivirüs programını kullanıyosun
    internet aynı yerden dns kullanmıyorum modemi kapattım açtım gene aynı eset kullanıyodum kaldırdım avast6 pro kurdum

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek
    farklı bir tarayıcı dener misin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Espo
    Espo's avatar
    Erkek

Hocam sana en buyuk iyiligi bir tavsiye vererek yapayim, kodugumun internet explorer kullanmasini birak. baska browserlera bak. bi browser bu kadar sikindirik olamaz.

zaten internet explorer kullananlar yuzunden tasarimlarda felan boku bokuna ugrasiyoruz.

Yeni bir iş, yeni bir aş, yeni bir hayat. Sil baştan başlamak gerek bazen modunda. Artık buralarda yokum :) Hepinizi seviyorum, muck.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    palin
    palin's avatar
    Erkek
    Gharzvog bunu yazdı:

Hocam sana en buyuk iyiligi bir tavsiye vererek yapayim, kodugumun internet explorer kullanmasini birak. baska browserlera bak. bi browser bu kadar sikindirik olamaz.

zaten internet explorer kullananlar yuzunden tasarimlarda felan boku bokuna ugrasiyoruz.

mozilla firefox ta da calismior

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

java yi silip tekrar kurarmisin?
    adres : www.java.com/tr

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı:

hocam java script ile javanın bir bağı yok fayda sağlayacağını sanmıyorum. regedite de cclenear la bi düzeltme çek baktın olmadı format bas gitsin. Üstüne düşsek sorunu bulur çözeriz fakat daha uzun sürecek gibi görünüyor. ayrıca şimdi aklıma geldi yalnızca onmouseover mı yoksa tüm javascript mi? çalışmıyor
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    palin
    palin's avatar
    Erkek
    MaTRiXe bunu yazdı:
    HoLyCat bunu yazdı:

hocam java script ile javanın bir bağı yok fayda sağlayacağını sanmıyorum. regedite de cclenear la bi düzeltme çek baktın olmadı format bas gitsin. Üstüne düşsek sorunu bulur çözeriz fakat daha uzun sürecek gibi görünüyor. ayrıca şimdi aklıma geldi yalnızca onmouseover mı yoksa tüm javascript mi? çalışmıyor

javayı kaldırıp kurdum javascriptin tamamı çalışmıyor hoca ccleaner fayda yok format gibi duruyor şimdilik

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    palin
    palin's avatar
    Erkek
    uzun süren araştırmalardan sonra eset smart security nin microsoft vm yüklemesinden dolayı javascriptın bozulduğunu öğrendim fakat microsoft vmi kaldırdım javascript hala bozuk microsoft vmin kalıntıları falan var mıdır sizce?

Toplam Hit: 1699 Toplam Mesaj: 20