Ön Ödemeli Kartlar Hk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

Gecenlerde elyos2600  müridin verdigi disney koduyla üyelik acayim dedim yurtdisi kartimi kabul etmedi. öncesinde yegenlerime defacto'dan kiyafet alip göndereyim dedim yine kabul etmedi. yurtdisindan üyelik acip hemen sanal kartla kullanabilecegim tr'de calisan bir ön ödemeli kart var mi ? papara, ve pokus denedim olmadi. var mi alternatifler ? 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Vodafone Pay bir dene

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

hacım TR kimlik kartın varsa papara bal gibi de olur.

Papara hesabı açıyorsun TR adresin ile ( bir akrabanınn yaşadığı adres de olur ) kimliğin ile aktif ediyorsun

sonra papara sanal kart açıyorsun ( FİZİKİ DEĞİL ) istediğin herşeyi alabilirsin.

aktivasyon için TR deki bir telefon numarasını ver.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    circuit500
    circuit500's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Boşver hacı. Para tuzağı bunlar. Çoluğun çocuğun rızkını yedirme. Hepsi torrent'te var. İndir indir izle. İndir indir izle. 

Tuğra
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Vodafone Pay bir dene

abi vallaha sen bu internetin kralisin. türk numarasina bile gerek duymadan kendi telefon numaramla kayit oldum masrafsiz da bakiye yükledim hemen. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek
    circuit500 bunu yazdı

Boşver hacı. Para tuzağı bunlar. Çoluğun çocuğun rızkını yedirme. Hepsi torrent'te var. İndir indir izle. İndir indir izle. 

abi torrent var da bunlar daha kolay ve rahat oluyor yaw. yillardir netflix üyeligim var, mubi var, youtube premium var, amazon prime var... var babam var ama hicbirine bakmiyorum, bakamiyorum bile dogru dürüst. ama bazen birsey izleyesimiz tutuyor iki saat torrentti, bol reklamli sitelerdi vs insani illalla ettiriyorlar. stremio biraz stabil ve güzel fakat onun icin de apple tv'den fire tv stick'e gecis yapmasi diger kumandayi bulmasi vs derken tam filmi izleyeceksin bir de bakiyorsun altyazi senkron sorunu. en iyisi yine bu parali hizmetler. 

ayrica diger taraftan tr'de birseyler almam gerekiyor tam ödeme sayfasina geliyorum karti kabul etmiyor. o nedenle bir kart numarasi cok isime yariyor. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Delegado_Zero bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Vodafone Pay bir dene

abi vallaha sen bu internetin kralisin. türk numarasina bile gerek duymadan kendi telefon numaramla kayit oldum masrafsiz da bakiye yükledim hemen. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    circuit500
    circuit500's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Delegado_Zero bunu yazdı
    circuit500 bunu yazdı

abi torrent var da bunlar daha kolay ve rahat oluyor yaw. yillardir netflix üyeligim var, mubi var, youtube premium var, amazon prime var... var babam var ama hicbirine bakmiyorum, bakamiyorum bile dogru dürüst. ama bazen birsey izleyesimiz tutuyor iki saat torrentti, bol reklamli sitelerdi vs insani illalla ettiriyorlar. stremio biraz stabil ve güzel fakat onun icin de apple tv'den fire tv stick'e gecis yapmasi diger kumandayi bulmasi vs derken tam filmi izleyeceksin bir de bakiyorsun altyazi senkron sorunu. en iyisi yine bu parali hizmetler. 

ayrica diger taraftan tr'de birseyler almam gerekiyor tam ödeme sayfasina geliyorum karti kabul etmiyor. o nedenle bir kart numarasi cok isime yariyor. 

Baştan öyle geliyoda hacı. Hepsi izlenmiyor. Çoğunluk 2 tane film izleyip kenara atıyor. Ama aylık 40-50 TL'yi indiregandi yapıyorlar herkesten. Elektrik, su, doğalgaz gibi bağladılar milleti. Kullanılmıyor çoğu. Filmlerin çoğu eski zaten. 

Tuğra
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Delegado_Zero bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Vodafone Pay bir dene

✩°。⋆(ू˙ヮ​˙ )

Asddfghjkkl :))

vatandaşa kafam girsin!..
Toplam Hit: 737 Toplam Mesaj: 9
ön ödemeli kart payu papara paycell pokus innial