folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder ÖNEMLİ!! O Rh+ Kan İZMİR

ÖNEMLİ!! O Rh+ Kan İZMİR

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Arkadaşlar yazının sonunda da belirttiğim gibi hastanın benimle kan bağı, arkadaşlığı vs. ilgisi yoktur.

Bir arkadaşımızın ilanıdır.. 

Ben bu ilanı buraya da taşıyarak, duyarlı yardımsever müsait durumdaki insanlarımızı olaydan haberdar etmeyi görev bildim.

İzmirde olan, durumu müsait olan arkadaşlarımız ilgilenirse bu insana faydası olabilir. 

Bu yapılan yardım illede tanıdık birisine olması şart değil bana kalırsa, devran dönüp bir gün size de aynı şey rastlayabilir.

O açıdan yardımlarınızı esirgemeyin.

Bu demek oluyormu ki; muğladan, manisadan kalkıp gidelim, yok hayır eldeki mevcut imkanlar dahilinde değerlendirmenizi talep ediyorum.

Eğer hasta konyada olsaydı ben kalkıp giderdim kan vermeye. Maalesef izmirde olduğu için bu benim imkanım dahilinde değil. 

Halbuki kan grubum uygun. 

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    atat
    atat's avatar
    Erkek
    TugrulBaba bunu yazdı:
    -----------------------------

Arkadaşlar yazının sonunda da belirttiğim gibi hastanın benimle kan bağı, arkadaşlığı vs. ilgisi yoktur.

Bir arkadaşımızın ilanıdır.. 

Ben bu ilanı buraya da taşıyarak, duyarlı yardımsever müsait durumdaki insanlarımızı olaydan haberdar etmeyi görev bildim.

İzmirde olan, durumu müsait olan arkadaşlarımız ilgilenirse bu insana faydası olabilir. 

Bu yapılan yardım illede tanıdık birisine olması şart değil bana kalırsa, devran dönüp bir gün size de aynı şey rastlayabilir.

O açıdan yardımlarınızı esirgemeyin.

Bu demek oluyormu ki; muğladan, manisadan kalkıp gidelim, yok hayır eldeki mevcut imkanlar dahilinde değerlendirmenizi talep ediyorum.

Eğer hasta konyada olsaydı ben kalkıp giderdim kan vermeye. Maalesef izmirde olduğu için bu benim imkanım dahilinde değil. 

Halbuki kan grubum uygun. 

-----------------------------
    Kardeş şöyle düşün. Aynı durumda sen varsın. Ama kan bağışı yapan yok. Sen istemezmiydin olsun hayatta kalmayı. bence imkanı olan kalkıp gitmeli. İnsanlık için. Bir gün kendi başımıza gelse bulundugumuz yerdeki yetmedi. Bence insanlık için kalkıp gidilmeli. tabi ki de imkanlar çerçevesinde. Ben iki arkadaşımı kan için gönderdim emin ol. Kendi kan grubum tutsa bende kalkıp İstanbuldan İzmire giderdim.

eski bir dost mu aradınız?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KapTaN60
    KapTaN60's avatar
    Erkek
    tuğrul baba aramadan eskiden TBT İmir buluşmalarıdan ulaş arkadaşlara kimler izmirli onlarla irtibata geç kolay gelsin şimdien

İTÜ gerisi yalan BU SİTEYE ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR Ankara 5. Sulh Ceza Mahkemesi, 30/04/2008 tarih ve 2008/599 nolu kararı gereği bu siteye erişim TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI"nca engellenmiştir. Access to this web site is banned by "TELEKOMÜNİKASYON İLETİŞİM BAŞKANLIĞI" according to the order of: Ankara 5. Sulh Ceza Mahkemesi, 30/04/2008 of 2008/599 . --------------------------------------------------------------------------------
Toplam Hit: 4677 Toplam Mesaj: 24