Oneplus 3 Ekran Cami Kirildi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

Yere düşen telefonla ekranın cami catladi. Çatlaklar hissediliyor dokununca. Ancak dokunmatik çok iyi hiç sorun yaşamıyorum.

Bana yardımcı olur musunuz. Panel hariç cam alsam ekranın kırık gorselinden kurtulmak istiyorum

Doğru parça konusunda yardıma ihtiyacım var. Tr de bulunur mu bilmiyorum. Varsa tr den yoksa yurt dışı biyerde bana dogru ürünun linkini atarmisiniz.

Hangi Cennetten Geldik Bu Cehenneme
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

komple lcd al rahat et ona cam oturmak şans işi alette kırılabilir 

not cam yapılamıyor bile olabilir zaten 

PanxeR tarafından 26/Ağu/19 15:31 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Cam ile ekranı ısıtıp sonrasında yumaşayınca çelik tel ayırıp sağlam camı takıp yapıştıran ustalar var ama çoğu usta uğraşmaz. Zaten senin telefonun ekranı 200 liraya satılıyor. Komple sıfır LCD taktırıp geç bence.

https://www.youtube.com/watch?v=Avrd_79ZXoA

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek

oneplus a3003  model

nereden alayım. önerileriniz varmı. çinden mi alsam n11 gibi yerlerden mi alsam.

yada yurt dışında bulunup da daha uyguna alıp getirebilecek varsa onu da değerlendirebiliriz.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

Türkiyede oneplus camı zor bulunuyor, ben 5'i 500 lira gibi bir paraya yaptırdım ki yapan arkadaş ilk camı takarken kırıyor, sonra cebinden yeni cam almak zorunda kaldı ki ikinci cam dümdüz böyle hiç op5 camı gibi kavisli değil kılıfla kullanınca çok garip hissettiriyor. 

Ha bir de alacağın ekran yan sanayi olacağı için hem dokunmatik hassasiyeti hem de ekran görüntü kalitesi aynı olmayacak onu da göz önüne al. 

Yerinde olsam ekran iyice gidene kadar kullanmaya devam ederdim. Güzel bir film bul parmaklarına takılıyorsa kırıklar güzelce yapıştır kolayca kalkmıyor zaten sadece ekrandaki kırıkları görüyorsun ona da bi ayda alışıyorsun :D 

Çok sıkılıyom
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MuhammeT
    MuhammeT's avatar
    Erkek
    SweetyVolty bunu yazdı

Türkiyede oneplus camı zor bulunuyor, ben 5'i 500 lira gibi bir paraya yaptırdım ki yapan arkadaş ilk camı takarken kırıyor, sonra cebinden yeni cam almak zorunda kaldı ki ikinci cam dümdüz böyle hiç op5 camı gibi kavisli değil kılıfla kullanınca çok garip hissettiriyor. 

Ha bir de alacağın ekran yan sanayi olacağı için hem dokunmatik hassasiyeti hem de ekran görüntü kalitesi aynı olmayacak onu da göz önüne al. 

Yerinde olsam ekran iyice gidene kadar kullanmaya devam ederdim. Güzel bir film bul parmaklarına takılıyorsa kırıklar güzelce yapıştır kolayca kalkmıyor zaten sadece ekrandaki kırıkları görüyorsun ona da bi ayda alışıyorsun :D 

arızalı bi telefon da denk gelse onun ekranını da kullanırım belki. dediğin gibi bi süre daha beklemeye alayım. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

sıfır telefon alırken iki el değeri aksesuar ve yedek parça bulunabilirliği tıpkı arabadaki gibi önemli hatta daha önemli 

bir iPhone ekranını camını ahizesini ağrı dağında bile bulursunuz mesela 

yada Samsung huawei en geç 2 güne sipariş ile gelir 

fakat one plus oppo meizu zte parçası bulmak zor oluyor özellikle İstanbulda değilseniz büyük sıkıntı 

Toplam Hit: 924 Toplam Mesaj: 7
oneplus