folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Online Oyun Arıyorum

Online Oyun Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zachariah
    Zachariah's avatar
    Erkek
    Pehlivan bunu yazdı:
    -----------------------------
    Arkadaşlar bir oyun buldum pazartesi başlıcam gibi gözüküyor siteden 2 kişi var biz 4 arkadaşız 6 kişi olduk ama ben pazartesi başlayabilirim pvp yönünden mükemmele benziyor basit aynı zamanda geniş bir oyun gibi indirip görücem denemek isteyen varsa veya bana yardımcı olacak hani biliyorum oynadım diyecek oyunun ismi AIKA arkadaşlar
    son baslıcagın oyun olsun :D ben bıraktım 49 lv magem vardı 50 sondu o aralar smdi 70 sanırsam pvp si mukemmelmi :D kendi lv im adama tek atıyodum ki onlarda bana tek atıyodu en fazla 2 yani pvp yok :d once vuran kazanır :)) bide eskiden item satıyolardı %100 basmayla alakalı adamlar aldı bastılar hep smdi kalkmıs sanırsam :))

Anime - Manga
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Dostum şöyle bir sorun var. Ücretsiz bir oyun arıyorsan kesinlikle parayı basan gelir seni ezer sinirden kudurur eğer oyunada çok taktıysan gider sende ücretle birşeyler alırsın. Zaten free to play mantıgı budur. Bu konuda sımdıye kadar adıl gordugum tek oyun League Of Legendstır aa Dota tarzı oyun ıstemıyorsun sanırım. Bır arkadas wow aylık 30 lıra demıs  yok artık dıyorum.

Benım onerım Aıon olur.

Bugune kadar oynamadıgım paralı parasız onlıne oyun kalmadı. Ama su anda gercekten oynanabılecek bır kac oyun var pıyasada. Onlarda paralı.

Aıon dısında

Wow

Rift

Bunlarıda gozden gecır . Yalnız Rıftı oynamak ıcın oncelıkle 49 dolarlık bır para odemen gerek.

Aıon'un fıyatı 29 Euro baslangıc ıcın. Ama bır acc bulup satın alıp aylık uyelık alıp daha ucuza getırebılırsın.

Burda para tuzagı denılen oyunlar sımdıye kadar cıkan tum ucretsız oyunları toplasanız karsı karsıya bıle getırılemeyecek kadar degerlı yapımlar.

Ki wowun 11 milyon oyuncusu olmasıda bunun kanıtı :)

Yalnız ucretsız dıyorsan Infınıte Aıon oynayabılırsın . Orjınalden aldıgın tadın %85 ı orda mevcut :)

www.kriptopedi.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheGoFReT
    TheGoFReT's avatar
    Erkek

http://game.goalunited.org/ konsol oyunu ama güzel menajerlik oyunu 

http://tikla.net/ durma tıkla =)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elcondor
    elcondor's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Mycity bunu yazdı:

Pointblank Kesinlikle Oyna:D

çocuk oyunu grafikleri de iyi değil.. BLACKSHOT öneririm...

www.twowar.com indir yükle

.
Toplam Hit: 4636 Toplam Mesaj: 36