folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Online Satış Sitesi Yaptırılacaktır

Online Satış Sitesi Yaptırılacaktır

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    solstice
    solstice's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar,

Bir müşterim elinde bulunan 5 adet ürün için satış sitesi yaptırmak istiyor. 

Site genel olarak eticaret altyapısından ziyade kurumsal bir görünüm içerisinde sergilenen ürün listesi ürün detay ve satın alma adımları ile halledilebilir gözüküyor.  Onun dışında standart bir anasayfa yapısı ile beraber hakkımızda ve bir kaç içerik ile site yapımı tamamlanır. Site yapımı tamamlandıktan sonra sosyal medya, reklam ve seo çalışmaları durumu da gerekecek gibi gözüküyor.  Daha detaylısı müşteri ile görüşülür. 

Site için teklif verecek arkadaşlar

Sitenin baştan sona her kısmını yapacağını bilip ona göre teklif vermesi gerektiğini bilsin. 

Fiyat ve bütçesini sormadım. Bu arada müşteri istanbul Nişantaşı lokasyonunda

PM ile teklifini atan arkadaşlar yanlarında telefon yada mail adresini de yazarsa sevinirim. 

https://www.youtube.com/watch?v=k6LrGZGqYn8
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

5000 tl + kdv ps sablonunu hazirlariz ordan bakar duzenleriz sonra kodlamasina geceriz.

Sure ortalama 1 ay

Lokasyon ukrayna

delimiyim ben?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek

@majestiquo müridi öneririm

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

Hocam pm attim donus bekliyorum.eticarette 

Kurumsal gorunmlu vs ne sekilse olursa olsun tum cozumleri sagliyoruz 

İyi gunler  iyi calismalar dilerim

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı

Tavsiye ederim

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    solstice
    solstice's avatar
    Erkek

Pm olarak mesaj atanların fiyat teklifleri müşteriye iletildi. Ek olarak burdan mesajlarıda göndericem şimdi. 

https://www.youtube.com/watch?v=k6LrGZGqYn8
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

sopsy den 5dk da açarsın 

posu içinde hazır 

sigara parasına yapanlar hariç her yerden alacağın fiyatlardan ucuzdur

1.5 sene sopsy kullandım paypal türkiye de banlanmadan önce paypal apisi ile çalışıyordu yabancı müşterilerime de satış yapıyordum rahatlıkla

fakat sonra paypal kapanınca bende eticareti sadece eft havaleye çevirdim daha önce opencart kullanıyordum 

yüzlerce ürün satıp binlerce müşteri ağırlamayacaksan sopsy işini görür de artar. 

not : kişiye firmaya özel site yazdırmak çok büyük firma değilseniz çok probemli mesela türkiye de 10.000 saatçi vardır bunun 7binin sitesi vardır fakat 6900 ünün sitesinde ya yenileniyoruz yazar ya çok eskidir ya ürünleri kimse girmez boş boş durur.

genelde site size özel yapılıyorsa özel panel hazırlanıyorsa o siteyi yaptırdıktan 1 sene sora orta küçük esnaf bi daha bakmıyor sitesine.

oyüzden tavsiyem bir çocuğun bile rahatlıkla ekleme düzenleme yapabileceği hazır sistemlerdir.

problem çıkarsa abi 200 tl daha ateşle yapalım , yok mysql hatası sunucu hatası performans problemleri vb. şeyleri de yok etmiş olursunuz.

evet bu işe emek veren arkadaşların işlerini baltalar gibi bir yorum attım ama etrafımda çok fazla webmaster var kurumsal veya bireysel olarak iş yapan , eğer büyük vergi mükellefi değilseniz özel script tamamen faydasız. :) 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

sopsy den 5dk da açarsın 

posu içinde hazır 

sigara parasına yapanlar hariç her yerden alacağın fiyatlardan ucuzdur

1.5 sene sopsy kullandım paypal türkiye de banlanmadan önce paypal apisi ile çalışıyordu yabancı müşterilerime de satış yapıyordum rahatlıkla

fakat sonra paypal kapanınca bende eticareti sadece eft havaleye çevirdim daha önce opencart kullanıyordum 

yüzlerce ürün satıp binlerce müşteri ağırlamayacaksan sopsy işini görür de artar. 

not : kişiye firmaya özel site yazdırmak çok büyük firma değilseniz çok probemli mesela türkiye de 10.000 saatçi vardır bunun 7binin sitesi vardır fakat 6900 ünün sitesinde ya yenileniyoruz yazar ya çok eskidir ya ürünleri kimse girmez boş boş durur.

genelde site size özel yapılıyorsa özel panel hazırlanıyorsa o siteyi yaptırdıktan 1 sene sora orta küçük esnaf bi daha bakmıyor sitesine.

oyüzden tavsiyem bir çocuğun bile rahatlıkla ekleme düzenleme yapabileceği hazır sistemlerdir.

problem çıkarsa abi 200 tl daha ateşle yapalım , yok mysql hatası sunucu hatası performans problemleri vb. şeyleri de yok etmiş olursunuz.

evet bu işe emek veren arkadaşların işlerini baltalar gibi bir yorum attım ama etrafımda çok fazla webmaster var kurumsal veya bireysel olarak iş yapan , eğer büyük vergi mükellefi değilseniz özel script tamamen faydasız. :) 

Sopsy'e simdi baktim da basit ve tatli bir sistem hazirlamislar. Site benim olacak, benim sunucumda barinacak, vurucam kirbaci demek yerine fiyati da uygun oldugu icin bence degerlendirilebilir.

vatandaşa kafam girsin!..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı

Bu abi bilgili birisi 

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
Toplam Hit: 960 Toplam Mesaj: 9
e-ticaret sitesi