Online Video Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Renato
    Renato's avatar
    Erkek

Arkadaslar su son dönemlerde bir sey dikkatimi cekti..Hız testimde internet hızım 2.80 gösteriyor. 300 KB İLE bile download ettigimde cogu sitede youtube olmak üzere bekleme yani donma yasıyorum. problem nedir.

makinam vestel onyx pro 156 

işlemcim i5 

4 gb ram

1 gb invidia ekran kartı.

ModS:Konuyu Doğru yere açmaya özen gösterelim

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

youtube da bende de problem var.10mbit internetle bile 480p takıla takıla oynatıyor

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

ben böyle bir konu yeni açmıştım kimse cvp vermedi.Aynısı bendede var youtube.com yazıyorum bekle allah bekle açılıyor ama sonra videyo açıyorum gene bekle allah bekle anlamadım..

Almanya Fatihi
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Renato
    Renato's avatar
    Erkek

acaba pazar olmasındandan kaynaklanıyor olabilirmi? ayrıca 10 mb interneti nerden buldun hovam

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek

hocam sadece senin internet bağlantın problem değil ki! karşı tarafın senin için ayırdığı bağlantı da önemli... yani senin bağlantı 300 kbit ile cekebilecekken karşı taraf sana 20 kbit ayırabiliyorsa senin bağlantı da ancak 20 kbit de kalır... bu durum internet sitesinin yoğunluğundan sitenin lokasyonundaki çalışmalardan vs. kaynaklanabilir...

Kasnak yuvarlandı elek oldu, eski orospular melek oldu...
Toplam Hit: 720 Toplam Mesaj: 5