Önyargı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek

Ekinoks hocamın kavga çıkarmaya sebep verecek bir postunu göremedim açıkcası. Düzgünce sormuş adam. Her zaman ki gibi saygılı, seviyeli yazmış. Kendisini çok severim zaten.

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

izzmarit iyi tespit edmiş

helal olsun 

adminler BehzatC  ye ayarı verecek gibime geliyor

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

adam kendini BehzatC rolüne fazla kaptırmış.Biraz az tv izle dostum psikolojini bozuyor.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zalimcocuq
    Zalimcocuq's avatar
    Erkek

Başlığı Önyargı olarak yazma sebebim burton karakterinin eteği açığı,yada şehvetli bakışı olanı bile fahişe diye tabirlendirmesinden dolayıydı. Açıkçası o ara aklıma bi başlıkta gelmediğinden ilk düşündüğümü yazdım.

hatalı başlık yazmış olabilirim ama orhan babanında dediği gibi hatasız kul olmaz hatamla sev beni :)

Behzat Ç nickli arkadaşa gelirsek ona cevap bile vermiyorum kendini nimetten saymasın kendince bi popülerlik yapma çabasında sanırım arkadaşı reel hayatta çok dışlamışlar burada kendine popüler bir yer edinme  peşinde. . . 

http://tahribat.com/Forum-Djarum-Geldi-191190/
Toplam Hit: 1842 Toplam Mesaj: 15