Opencart İçin Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    nurulmac11 bunu yazdı

sorması ayıp neden 2 yıl önceki sürümü kuruyosun hocam ?

bi de bu hatayi opencart ekranında mı alıyosun beyaz ekrandamı ? aldığın hata 403 hatası mı yani ?

1551 de bır kac nokta var onlar dısında bır sorunu yok 2 sene gecse de kullanılabılır. 

2.0 kurmanın pek bır anlamı yok 156 da europe ıcın amazon openbaypro , paypal ve paypalpro  vs  entegrelerı geldı yanı turkıyeyı baglayan bırsey olmadı 

sistem ya da acık yaması cıkmadı o nedenle guncellemenın anlamı pek yok. illakı guncel versıyon olsun dersen hızla gıdersın sabit surum kullanmak herzman daha mantıklıdır 2.0 versıyon hala guncellemede kendı sıtelerınde bıle 156 kullanın ya da 2.0 dan devam edın dıye yazmakta.

adama kapalı sıstem verırsen kı onlarca fırma klasor yapısını bıle değiştirmeden admın panelı degıstırıp opencartı etıcaret sıstemı olarak verıyorlar. 

index.phpler 644 tur 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek

gene aynı hatayı aldım. söyle yapabilirmiyiz. yardım etmek isteyen varsa suan 1551 sürümünü atıyorum. kurumunu yapıp bırakayım anlayan varsa admin şifresini veriyim o baksın uyarsa tabi

Evrim içi mürit..laugh is live..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek

birde söyle bi durum var dikkatimi cekti ondan kaynaklımıdır bilmem de 

filezilla ile dosyaları atıyorum ftpdeki klasör boş ve atarken aynı dosya orda olmamasına rahmen üzerine yazılsın mı diyor dikkatli incelediğimde dosya isimleri dosya yeri aynı olmasına rahmen boyutları ve değiştirme tarihleri farklı örnek veriyorm 100kb lık index.php dosyası varmıs sözde üzerine yazılsın dedği gene index.php ama 0kb diyo ve değiştirme tarihi 0kb lik dosyanın simdiki zaman. acaba sorun bu olabilirmi dersiniz?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    csabanci bunu yazdı

gene aynı hatayı aldım. söyle yapabilirmiyiz. yardım etmek isteyen varsa suan 1551 sürümünü atıyorum. kurumunu yapıp bırakayım anlayan varsa admin şifresini veriyim o baksın uyarsa tabi

dırekt ftp ver baksın bırılerı nereye atacaksın da bakılacak normalde kurulur sıstem sen yanlıs bırsey yapıyorsunudur . hıc boyle hata almadım yuzlerce kurulum yaptım

ya eksık dosya ya sunucu hatalı ya da sonradan attıgın bırsorundan dolayı hata alınıyor 

ftp verırsen bırısı bakar  domaın ve admın panelı de ıletmen gerek ır 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek

panel bilgilerini verebilirim bakmak isteyen varsa

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek
    csabanci bunu yazdı

panel bilgilerini verebilirim bakmak isteyen varsa

pm at bakayim haci abi

black implies white, self implies other, life implies death.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek

sorunum devam ediyo opencart için yardım edebilcek olan var mı acaba işin içinden cıkamadım ne bulduysam denedim olmadı

Toplam Hit: 1678 Toplam Mesaj: 18
opencart yardım