folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Opera Eşitleme Sorunu - Şifre Cümlesi

Opera Eşitleme Sorunu - Şifre Cümlesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cohndoe
    cohndoe's avatar
    Erkek

Evet müritler, Youtube de oturum açıkken bir türlü video izleyemiyordum. Çok nadir açılıyor ama hesabı kapatınca şakır şakır çalışıyordu. Başka bilgisayarda oturumu açıp denedim hiç sorun yaşamadım. Bunun üzerine sorun pcden diye;

flash güncellemesi,

tarayıcı güncellemesi,

ekran kartı güncellemesi,

ve daha bilumum şey yaptım etkisi olmadı. Son olarak tarayıcıyı kaldırıp, kurayım dedim. Opera hesap senkronizasyonu açık diye güvendim ama hata ettim. Tarayıcıyı yeniden kurdum, Opera hesabına girdim ancak eşitleme için "Şifre Cümlesi" diye bir şey istiyor. Yer imleri falan geldi, geçmişte geldi ama parolaları çekemiyorum bir türlü esas önemlisi de onlar. Opera sitesinden hesaba girdiğimde görüyorum kaç tane kayıtlı şifre var ama ulaşamıyorum.

Daha önce ben girdim mi böyle bir şey hatırlamıyorum. Normal hesap şifresini denedim yemedi, nette pc şifresi girin diyor ama bende pc şifresi yok, kullanmıyorum öyle bir şey.

Uzun lafın kısası böyle bir sorun yaşayıpta çözebilen oldu mu? Çünkü şifre cümlesini hatırlamıyorsan senkronizasyon verilerini sıfırla diyor. E bu seferde tüm şifreler gidecek. Yardım edebilecek var mı?

cohndoe ///// ygzkoc ///// R10 YaÖzKo
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek

geçmiş olsun hocam tüm dosyaları kurcalamak lazım kaydedip unutmuşsundur bende tonla notepad duruyor hepsi farklı klasörlerde.

HACKEROKAN!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yorgoangelopoulos
    yorgoangelopoulos's avatar
    Erkek
    cohndoe bunu yazdı

Evet müritler, Youtube de oturum açıkken bir türlü video izleyemiyordum. Çok nadir açılıyor ama hesabı kapatınca şakır şakır çalışıyordu. Başka bilgisayarda oturumu açıp denedim hiç sorun yaşamadım. Bunun üzerine sorun pcden diye;

flash güncellemesi,

tarayıcı güncellemesi,

ekran kartı güncellemesi,

ve daha bilumum şey yaptım etkisi olmadı. Son olarak tarayıcıyı kaldırıp, kurayım dedim. Opera hesap senkronizasyonu açık diye güvendim ama hata ettim. Tarayıcıyı yeniden kurdum, Opera hesabına girdim ancak eşitleme için "Şifre Cümlesi" diye bir şey istiyor. Yer imleri falan geldi, geçmişte geldi ama parolaları çekemiyorum bir türlü esas önemlisi de onlar. Opera sitesinden hesaba girdiğimde görüyorum kaç tane kayıtlı şifre var ama ulaşamıyorum.

Daha önce ben girdim mi böyle bir şey hatırlamıyorum. Normal hesap şifresini denedim yemedi, nette pc şifresi girin diyor ama bende pc şifresi yok, kullanmıyorum öyle bir şey.

Uzun lafın kısası böyle bir sorun yaşayıpta çözebilen oldu mu? Çünkü şifre cümlesini hatırlamıyorsan senkronizasyon verilerini sıfırla diyor. E bu seferde tüm şifreler gidecek. Yardım edebilecek var mı?

Nasıl kurtarırsın bilmiyorum ama ben bu yüzden last pass kullanıyorum ve hangi browser olursa olsun hiç sıkıntı çekmiyorum şifre için. Opera için olanı da burada: https://addons.opera.com/tr/extensions/details/lastpass/

The lost boy of cyberspace ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cohndoe
    cohndoe's avatar
    Erkek

@yorgoangelopoulos

@GuArDiAn55

teşekkür ederim yorumlarınız için. Artık yapacak bir şey yok. Birazdan gözü yaşlı Opera hesabından senkronizasyon verilerini sileceğiz ve hatırladığımız, başka yerdeki kayıtlı şifrelerle yeni kayıtlı şifreleirmizi oluşturacağız :) :) :(

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

microsoft hesabının şifresiyle denesene bi ?

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cohndoe
    cohndoe's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı

microsoft hesabının şifresiyle denesene bi ?

İşte cahilce bir yaklaşım geliyor :) normal şekilde maile giriş yaptığımda microsoft'a giriş yapıyor. Birkaç tane var hepsininkini girdim, yanlış parolo diyor şifre cümlesi girin kısmında.

Bilgisayarı ikinci el aldım güvenilir bir yerden aldığımda onlar üstüne atmışlardı bir tane win7 taze taze bende ellemedim. o şekildeduruyor bir fark yaratır mı ki yaratırsa nasıl tespit ederiz?

Tüm bunların yanında birde şimdilik kaldırıp/kurma nedenime de çözüm olmadı gibi :) :)

cohndoe tarafından 05/Ağu/19 22:26 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 11040 Toplam Mesaj: 6
opera eşitleme opera şifre cümlesi opera sync