Oppo Find X2 Tanıtıldı - Oppo Gangnam Style

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    mkyb bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Donanımhaber ölücüleri kan kokusu alan köpek balığı gibi hemen bulmuş bile. Hepsiburada 10.000 liralık telefonu 90 liraya satacak değilim diye siparişleri iptal edecek. Sonrasında tüketi hakem heyetine başvurup ben paramı ödeyip satın aldım ama site göndermeyip iptal etti diyerek telefonu cidden 90 liradan alacaklar.

fiyatın yanlış girildiği belli. göndermek zorunda değil iptal eder. ama ibneliğine yakın bir fiyat yazıp göndermemezlik yaparsan sıkıntı oluyor.

bir olay okumuştum: marka trendyoldu sanırım, bir ayakkabıya 300 den 59 liraya düştü diye reklam yapıyo, sonra 49 lira stokta kalmadı yazıyo. adam da gidip stokta olduğunu belgeliyor, hakem heyeti ayakkabıyı göndertiyo trendyola

https://app.e-uyar.com/madde/index/05bc2ab7-bfea-4112-8a47-10e7b29b9006

Daha öncede 20 liraya oyuncu kasası, 100 liraya iPhone X alanlar olmuştu. Orada 1 lirada yazsa müşteri satın alırsa firma kanunen sike sike göndermek zorunda. Malın fiyatının ne kadar olduğunu düşünmek müşterinin görevi değil. Kampanya vardır deyip alabilir, çakallıkta yapabilir. 

Ha etik mi ? Değil. 

vay amk iyi o zaman girsin hb ye :D 

ben de görsem siklemezdim, artık yanlış fiyat kovalıycam :P 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    salihgs
    salihgs's avatar
    Erkek

O değil de bu oppo daha trye girmeden önce 5 sene önce falan bir telefon çıkarmıştı kamerası 360 derece dönüyordu. Çok heveslenmiştim almaya ama alamamıştım

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bir benzeri müridin başına gelmişti :

https://www.tahribat.com/forum/hukukcu-arkadaslar-tuketici-hakem-heyeti-ile-ilgi-241296

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Donanımhaber ölücüleri kan kokusu alan köpek balığı gibi hemen bulmuş bile. Hepsiburada 10.000 liralık telefonu 90 liraya satacak değilim diye siparişleri iptal edecek. Sonrasında tüketi hakem heyetine başvurup ben paramı ödeyip satın aldım ama site göndermeyip iptal etti diyerek telefonu cidden 90 liradan alacaklar.

fiyatın yanlış girildiği belli. göndermek zorunda değil iptal eder. ama ibneliğine yakın bir fiyat yazıp göndermemezlik yaparsan sıkıntı oluyor.

bir olay okumuştum: marka trendyoldu sanırım, bir ayakkabıya 300 den 59 liraya düştü diye reklam yapıyo, sonra 49 lira stokta kalmadı yazıyo. adam da gidip stokta olduğunu belgeliyor, hakem heyeti ayakkabıyı göndertiyo trendyola

Daha öncede 20 liraya oyuncu kasası, 100 liraya iPhone X alanlar olmuştu. Orada 1 lirada yazsa müşteri satın alırsa firma kanunen sike sike göndermek zorunda. Malın fiyatının ne kadar olduğunu düşünmek müşterinin görevi değil. Kampanya vardır deyip alabilir, çakallıkta yapabilir. 

Ha etik mi ? Değil. 

Ohaaaaa olaya bak dh de leşci çok geçenlerde birisi yatak almış trendyoldan damlar iptal etmiş üyeliklerini banlamış çakal konu açmış birde haksız yere banladıalar diye daha öncede yapmış adamlar hediye çeki vermişler sonrasında meydana çıktı çakal o hediye çeklerini satıyor meperse bu çakalların grupları filan varmış böyle hatalar olunca hemen üşüşüp ürün alıyorlarmış, 

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Ha etik mi ? Değil. 

ama bildiğim üzere hepsiburada bunu  hep yapıyor yanlış hatırlamıyorsam bir keresinde 5 sene olmuş olabilir 50 lt kamp çantası 19 tl(50 bile değilmiş) idi birkaç kişi almıştı iptal edildi. sonra maillerle sosyal medyayla bastırdılar aldılar çantayı. ben artık bilinçli yapıldığını düşünüyorum. sonuçta bu iş hem adrese dayalı odak noktasına hem de tv reklamından ucuz bir reklam. mesela ister istemez  insanın aklında hep hepsiburada kalıyor yine birşey yakalayabilir miyim diye ilk oraya bakılıyor tv reklamı olsa bu kadar olmaz.

yustang tarafından 30/Nis/20 15:49 tarihinde düzenlenmiştir

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Konunun ana fikri donanım haber leşşçileri. 

Telefon gitmez abi o nasıl ram öyle 1 seneye 32 ram çıkacak anlaşıldı.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yustang
    yustang's avatar
    Erkek
    weskeyy bunu yazdı

Ram olayı bildiğin sidik yarışına dönüştü artık. Yoksa kim 12de 12 kullanmış 6dan fazla yani yarısından fazlasını kullanabilen var mı 

HAYATTAKİ PÜRÜZLERİ EKSİK OLAN KISIMLARINI TAMAMLAMAK İÇİN KULLAN. O ZAMAN HAYAT DAHA KULLANIŞLI VE GENİŞ OLUR.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    yustang bunu yazdı
    weskeyy bunu yazdı

Ram olayı bildiğin sidik yarışına dönüştü artık. Yoksa kim 12de 12 kullanmış 6dan fazla yani yarısından fazlasını kullanabilen var mı 

Teknoloji tıkandı. Bir cep telefonu artık olabilecek son seviyeye geldi. 

Geçen sene çentik muhabbetine götürdüler ama bu sene yenilik bulamıyorlar. Birde eskisi gibi amiral gemisi telefon almaya gerek yok. 2.000 liralık orta seviye bir telefon gayet iş görüyor. Ha kamerası bir tık kötü olur o kadar. Zaten bunuda alsan, 1.000 liralık telefonda alsan 2 sene sonra çöp oluyor.

Telefona bugüne kadar gömdüğüm paralarla İstanbul boğazına dördüncü köprü yapılırdı. Ancak artık duruldum. 🙂 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    yustang bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

(Zonguldak THH. Foto)

Ha etik mi ? Değil. 

ama bildiğim üzere hepsiburada, bunu  hep yapıyor, yanlış hatırlamıyorsam bir keresinde 5 sene olmuş olabilir, 50 lt kamp çantası 19 tl(50 bile değilmiş) idi birkaç kişi almıştı iptal edildi.

sonra maillerle sosyal medyayla bastırdılar aldılar çantayı. ben artık bilinçli yapıldığını düşünüyorum. sonuçta bu iş hem adrese dayalı odak noktasına hem de tv reklamından ucuz bir reklam.

mesela ister istemez  insanın aklında hep hepsiburada kalıyor yine birşey yakalayabilir miyim diye ilk oraya bakılıyor tv reklamı olsa bu kadar olmaz.

bence de bu olabilir. çok mantıklı geliyor. 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 2038 Toplam Mesaj: 20
oppo