folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Orçun Kunek (250 Milyar Bile Verseler Dövmem Nazlı Yarimi)

Orçun Kunek (250 Milyar Bile Verseler Dövmem Nazlı Yarimi)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thonguch371
    thonguch371's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    hoşuna gitti dimi jamaikalı :)) isteyen ekşi sözlüğe yada zamane sözlüğe yada xxx sözlüğe girip orçun kunek yazıp ayrıntılı bilgiye sahip olabilir..

Karizmatik metin editörünü kullanmak istemiyorum, ben zaten yeterince karizmatiğim ;))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    1250 ytl ..heryerde bulabilirsin :) abone olmana gereq yogh ..haftalık yayınlanıyo ...artı olarak olarak aylık yayınlanan ..lombak ..dergisini alabilirsin .yogh bunlar yetmez diyosan ..kemik ..penguen ..bomba vs..vs bi sürü mizah dergisi var piyasada ..hepsi ruhun gıdası :F

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    muhoweb
    muhoweb's avatar
    Erkek
    o deil de cidden bi kaset yapcaklarmış bunlar. Proceks mi ne balans&manevra'yı yapan adamlar yapcakmış buna kaset.

Dandana Çıkada Dandana Çıkada Dandana Çıkada Aleeeeeeeee........
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    lan yeni konu açmaya gereq yogh ..burda söylim ..kozalağın derlemesi dijital ortamda mevcut mu ..!! yani bilenlerin .. görenlerin ...teriqata ihbar etmesi ilan olunur ..!!

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
Toplam Hit: 4021 Toplam Mesaj: 25