Organik Hit Olayları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackingo
    hackingo's avatar
    Erkek

hocalar selam.. sagda solda goruyorum belli fiyatlara bilmem kac K istedigin anahtar kelimeden organik hit gonderdiklerini iddia ediyorlar.. Bu is nasil oluyo? Boyle bir hizmet satin alinsa google anlamiyor mu fake oldugunu bu kadar hitin? Konu hakkinda bilgisi olanlar yazarsa hep beraber aydinlanalim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek

atıyorum çöplük ve yüksek trafikli bir siten var 

bu kişiler site önüne tam ekran bir transparan div atar link olarak içinede istediğin anahtar kelimeyi yazar 

dolayısıyla kullanıcıdan habersiz o anahtar kelime ile sana yönlendirme yapar nereye tıklarsan tıkla

teknik olarak böyle ( alternatifleride mevcuttur )

google açısından linkler sabit değilse faydasızdır 

arama motorlarında yükselmene etki etmez fazlasıda zarardır 

sitende adsense reklamları varsa sıkıntı doğurabilir 

hatta çoğu mobil reklam şirketleri ve pop reklam şirketleri doğrudan yönlendirme ile gelen trafiğin büyük kısmını saymaz

snnyk.com - code is poetry all that i know...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

Daha önceden yaptım zombi pcler ile yapılıyor. Botu yerlestiriyorsun pcye bir daha komuta gore istedigini yaptır. Bi boka faydasi yok ama bosa trafik tüketiyor. 

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackingo
    hackingo's avatar
    Erkek

adamlar google dan istedigin anahtar kelime ile geldigini iddia ediyor yonlendirme demiyorum

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

google'dan istediğin anahtar kelime ile getirtebiliyorlar doğrudur.

bazıları web browser ile google'da arama yapıp sitene ziyaretçi gönderiyor ama hiçbir faydası yok sitene.

bazıları da referrer mantığı ile hareket ediyor, yani url olarak google.com.tr/istediğinkelime şeklinde url'yi adamların tarayıcıda açtığında sen metrica yada analytics'ten baktığında google üzerinden bu anahtar kelimeden gelmiş gibi görüyorsun ama alakası yok.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hackingo
    hackingo's avatar
    Erkek

anladim para tuzagindan baska bisey degil ya da kendini tatmin etmekten ozaman. tesekkurler yorumlar icin

Toplam Hit: 1172 Toplam Mesaj: 6
google organik hit