folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Originde Battlefield 4 Ve Sims 4 Kısa Süreliğine Ücretsiz

Originde Battlefield 4 Ve Sims 4 Kısa Süreliğine Ücretsiz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek

Ben yararlandım sizlerde fırsat varken kaçırmayın. bf4 168 saat sims 4 ise 48 saatliğine ücretsiz. ayrıca reckoning ve titanfall daha iki oyun daha var. get it now demeniz yeterli illa şu anda yüklemek zorunda değilsiniz.

Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Hocam muhtemelen farkındasınızdır ancak ilgilenen diğer arkadaşlar için bilgi vermiş olayım.

Oradaki bedava oyunlar, Steam'daki oyun denemeleri için verilen süreler gibi. Yani istediğiniz zaman yükleyebilirsiniz ancak yükleyip oynadıktan sonra verilen süre dolduğunda daha fazla oynayamıyorsunuz. Satın almanız gerekiyor.

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek
    RaNGeR bunu yazdı

Hocam muhtemelen farkındasınızdır ancak ilgilenen diğer arkadaşlar için bilgi vermiş olayım.

Oradaki bedava oyunlar, Steam'daki oyun denemeleri için verilen süreler gibi. Yani istediğiniz zaman yükleyebilirsiniz ancak yükleyip oynadıktan sonra verilen süre dolduğunda daha fazla oynayamıyorsunuz. Satın almanız gerekiyor.

Toplam Hit: 884 Toplam Mesaj: 3