folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Orman Yangınları Hakkında

Orman Yangınları Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Illegal_Character
    Illegal_Character's avatar
    Erkek
    hocam bence pkk değil ya ormanlar adamların kamufle yerleri yakarlarsa zaten bindiği dalı kesmiş olurlar.

Kibarlığım affedilmez bir küfürdür belki. Sen anla onu ! Kimse anlamadan ya sustum, ya suçtum. İki türlüde bana ziyandi. Ne insanlar anlayabildi derinliğimi, ne ben anlayabildim onlarin sığlığını. O yüzden hep sustum ve sustukça suç oldum. Ama hic işlenmedim...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mer-ha
    Mer-ha's avatar
    Erkek

Yangın bölgesine İstanbuldan, ankaradan, izmirden, aydından, konyadan, muğladan, adanadan takviye itfaiye helikopterleri geldi diye biliyorum. Gündüzleri yangın bölgesine yakın yerde oturanların dikkatini çektimi bilmiyorum ama hava trafiği oldukça hızlı. Aynı bir otoban gibi iki giderken üç geliyor.

Ve son bir not. Bu yangın şu ana kadar ki yangınların en büyüğü olarak nitelendiriliyor. Bu bölgedeki değil, Türkiye'deki yangınların en büyüğü. Ve yangın Antalyaya çok yaklaştı! Antalyanın girişinden(kepez bölgesinden) Güneydoğuya bakılarak o kızıllığı görmeniz çok mümkün. Hani güneş batarken bi kızıllık verir ya aynı.. Ve antalyanın üstünde kış günlerindeki sisi aratmayacak nitelikte bulut..

Yakalayamazlar demeyin, YAKALARIZ :) Sıradaki gelsin..
Toplam Hit: 2811 Toplam Mesaj: 13