folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Orta Okul Numarası Ve Küçüklük Hatıralarınız

Orta Okul Numarası Ve Küçüklük Hatıralarınız

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

bak şimdi geldi aklıma. orta 2 deyim. bi tane ultra kaşar bi kız var. kesiyo filan beni. geldi bigün çıktığın var mı dedi. tam 1 hafta düşündüm- tabi o zamanlar google yok, meydan larousseden bakınıyorum :D- acaba çıkmak ne demek diyorum? okuldan çıkıp eve mi gidiyon demeye çalıştı falan deli yorumlar benden. sonra zibidi bi ark vardı. la dedim böyle böyle bi kız çıktığın varmı diye sordu  ne demek dedim. anlattı işte flört, dedim o ne? elele tutuşup öpüşürsünüz bisüre sonra da skersin demişti :D

sonra gittim kıza çıktığım yok bebek yapalım dediydim :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mxmax
    Mxmax's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

bak şimdi geldi aklıma. orta 2 deyim. bi tane ultra kaşar bi kız var. kesiyo filan beni. geldi bigün çıktığın var mı dedi. tam 1 hafta düşündüm- tabi o zamanlar google yok, meydan larousseden bakınıyorum :D- acaba çıkmak ne demek diyorum? okuldan çıkıp eve mi gidiyon demeye çalıştı falan deli yorumlar benden. sonra zibidi bi ark vardı. la dedim böyle böyle bi kız çıktığın varmı diye sordu  ne demek dedim. anlattı işte flört, dedim o ne? elele tutuşup öpüşürsünüz bisüre sonra da skersin demişti :D

sonra gittim kıza çıktığım yok bebek yapalım dediydim :D

yarıldım ya :D

Mxmax tarafından 09/Ara/14 18:00 tarihinde düzenlenmiştir

trader
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OdiN
    OdiN's avatar
    Erkek

ilkokul numaram 388.   Fen öğretmeni vardı Mustafa Kemal Erener. Hep beni bakkala gönderirdi o zamanlar bahar sigarası 1 liraydı sigara aldırırdı bana. Çok severdim adamı ama bi dayak atıyodu akıllara zarar arkadaş. O tenefüs zili çalar ardından öğretmen zili çalardı. Koridorda götü yiyen 1 kişi dursun bakalım. 1 metrelik demir cetveli yerden bir sıpıtıyordu arkadaş taaa koridorun sonundakine. Ne bacak kaldıydı ne göt. Mosmor ettiydi beni. 

Bide okulun en fırlamasıydım ben hatunlar falan filan hep takılırdım. Karşı sınıftaki elemanlar uyuz oluyodu bana hep kavga çıkartıyolardı. Benim abide askeri lise okuyo o zamanlar eğitim sağlam :) Bi sopa çekersin gelene bi daha yanıma yaklaşmazlardı. Okulda bi mevzu olsun direk müdürün odasına ben gidiyodum arkadaş. Alakam olmasa bile beni istihbaratçı olarak adadılar resmen. Çağırın Nizam gelsin o biliyodur diyolardı hep.

Bide onun bunun evladı ibne müdür yardımcısı vardı ibrahim ulaş. Hadi kulak çekmek falan anlarımda insanın saçı çekilirmi mk. Favoriden bi tutardı amk 2 gün hissetmezdim orayı. 

Bak aklıma geldi. Son sınıfta kavga ettim elemanın biriyle okul karıştıydı. Hademe bayıldı kızlar ağladı sınıflar birbirine girdi falan. Bize verdikleri cezayı gör arkadaş. O zamanlar fiş yazma mevzusu vardı. 1 hafta boyunca ikimizi aldılar müdür yardımcısının odasına bütün hocaların fişlerini yazdırdılar.

Lise numaram 463.

Lisede hatunun babası beni dövmeye gelmişti. Sen benim kızı niye dürzüledin diye :) Reklam olmuştum bütün okula arkadaş. O zamanlar hızlıydık tabi keşke daha yavaş olaymışım.

Üniversite ise 120905086. 

Üniversitede bi bok yok asosyal oldum sporu bıraktım. Okulu iplemiyorum. Evden dışarı hatta odamdan dışarı çıkmıyorum. Bakkala bile arkadaşları gönderiyorum. Her sabah duş almak gibi garip bi huyu olan ben bazen 3-4 gün duş almadığım oluyor. Öyle değiştirdi bıktırdı beni bu Konya.

OdiN tarafından 09/Ara/14 18:12 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reskam
    Reskam's avatar
    Erkek

TheKorsans Gibi bende tahribatın en küçüklerindenim

ilk okul numaram; 2897

şuanki lise;551

Memento Mori
Toplam Hit: 8290 Toplam Mesaj: 85