folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Osman Pamukoğlunun Sağ Kolu Mason Çıktı

Osman Pamukoğlunun Sağ Kolu Mason Çıktı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek

HaYVaN bunu yazdı:
    -----------------------------

Blackjack bunu yazdı:

Şu an ki konuyu tayyibe getirmen çok düşündürücü gerçekten... Objektif , sağlıklı ve doğru düşünmediğimizin göstergesi.

Bugün gazetesi kimdir ? İlk önce şu konuya açıklık getirelim.

Ilıcak ailesinin büynyesinde var olmuş,tercüman gezetesinde çalışmış bir çok yazarı bünyesinde bulunduran muhafazakâr çizgide bir yayın organıdır.Ilıcaklar dün demirelin bu gün tayyip arkasındadır.Gözlerini kulaklarını kapatmış veziyette akp icraatlarını yıkayıp yağlmamaktan başka birşey yaptıklarını gören duyan olmadı.Varsa yoksa ergenekon,asker vs.Hani yeşil burjuva,cemaatler ve onların etki alanları.Bunlardan bahsetmeyen tek taraflı olup sürekli iktidarın peşinden koşan ve iktidardan farklı görüşteki rakiplerine türlü bok atmalar ile yıpratmayı hedefledikleri için konu tayyiptir.Ilıcaklar bu gün akp genel merkesine doğru secdeye varırlar,tayybin rızası için oruç tutarlar.Asıl bunu bilmeyip tayyip ne alak demek subjektif düşünmektir.Ortada kimse objektif değil.Ben osman pamukoğlu taraftarı değilim ancak,karşı tarafın ne bok olduğu ortada yanlı,taraflı bir yayın organı çıkıp bakın bu adam masoun oy vermeyin meyetinden yıpratma politikası uygularsa ben onu karşısınde hiç öyle aman safları sıkı tutalım hafız desturunda davranıcak değilim,yanlıya yanlı objektife objektif davranılır.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Farz et ki haberi hayvan yaptı.

Doğru mu haber? Doğru. Şimdi akp'yi ortaya atmak haberle bağlantılı mı?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kady
    kady's avatar
    Erkek

olay nası akp ye geldi :D hele hele cemaate nasıl geldi :D

akp ye 63milyon yıl geçse gene oy vermem akp li degilim ama nasıl akp ye dayandı bu konu :D

deseniz ki lions o kadar da kötü bir oluşum degil bu bile konuyu akp ye baglamak tan iyidir.

olayın parçalarına bakmayın bütününü görün.  haberi kim yaparsa yapsın aklığa mantıga uyuyor mu ona bakın. haberi okudum

hayatım da ilk kez hepar ın sitesine gittim yönetim kadrosun da bahsedilen şahış varmı ona baktım

sonra google amca bu kim dedim   nur topu gibi bir mason çıktı.

kimse hepar a düşman oldugumu sanmasın

oy vermem veren de beni ırgalamaz banane.. ama masonlarla içli dışlı olmalarını yakıştıramam onu bangır bangır sölerim.

http://profil.gittigidiyor.com/kady
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acikistihbarat
    acikistihbarat's avatar
    Erkek

sadece pamukoğlunda değil hepsinde var gladionun adamı.kimseye güvenilmez..

pamukoğlunun ha bire ab nin kendilerini düşman gördüklerini dile getirmesi "lan ab bunları düşman görüyosa kesin bunlar gerçek vatansever" havası yaratmak için olabilir diye düşünüyorum...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kady
    kady's avatar
    Erkek

Tüm yazılanlara tek bir cevabım vardır:
    Hiç bir finans grubu, tarikat, cemaat veya menfaat birliği mensubu değilim.
    Hakkımda bu mesnetsiz yazıları yazanlara sesleniyorum!..
    Sizler de aynı bu sözleri söyleyebilir misiniz?

yukardaki şahsın sitesinden alıntı...

lions gençlik dernegi izci kampı ve paraşüt klubü     MÜ.?  

http://profil.gittigidiyor.com/kady
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek

HaYVaN bunu yazdı:

Farz et ki haberi hayvan yaptı.

Doğru mu haber? Doğru. Şimdi akp'yi ortaya atmak haberle bağlantılı mı?

Doğru yada yalan olsun.Biz burada haberin doğruluğunu değil,hangi amaca hizmet etmesi için pazarlandığını ve bu hizmeti kimlerin verdiğini konuşuyoruz.Haper isterse siyonizmin kalesi olsun umrumda değil.Ancak,bu haberi kimse Türkiyenin aydınlık geleceği üzerine yapmıyor.Bunu anlamak içinde konuya yakın olmayanları yukarıda yazdığım nedenlerden dolayıda açıkladım.Eğer akp içindekiler birilerinin önünde secdeye varmasa idi.Cemaatler ile ilgili olmasalar idi.Ve Ilıcaklar son derece objektif bir tutum ile medyada yer almış olsalar idi evet akp nin sözü edilmezdi.Haberi yapanların,eleştirdikleri kişiler ile taptıkları kişiler arasında halkın kötü demesini istedikleri özeliklerin benzeşmesi akp'nin konuşulması için yeterli bir sebeptir.Bu yüzden doğru yada yanlış birilerine bok atılıcaksa,önce kendini biliceksin.Suçlama yaptığımı kişilere yönetltiğimiz suçlamaları diğer tarafta görmezden geliyorsa isterse o,dünyanın dönmesi kadar kesin bir gerçeklik taşısada hiçbir haber değeri yoktur.

Arkadaş neden cemaatlere geldiğinden bahsetmiş sözün.O da biliyor neden geldiğini.Bak,lions ile cemaatlerin arasında zarar açısında hiçbir fark yoktur.Eğer eleştirdğiniz adamın lions ile bağlantısı varsa,akpyide aynı şekilde eleştirmek zorundasınız.Çünkü bu sizin bu konuda ki tarafsızlığınız gösterdiği gibi tepkinizinde yerinde olup olmadığını gösterir.

Toplam Hit: 2095 Toplam Mesaj: 17