folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Osmanlı İşkenceleri.

Osmanlı İşkenceleri.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bu da yeni çıktı amk. Siz olmayabilirsiniz. ben Osmanlı torunuyum. Benim Ceddim Yüzyıllarca Dünya ya Hükmetmiş Osmanlıdır.

(şimdi gelip kimse mal mal Cumhuriyet Düşmanı gibi yorum yapmasın)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ILKER06
    ILKER06's avatar
    Erkek

hayır almanlar milliyetci insanlardır onlarda hitlere mi bela okuyo sımıdı aynen renenın sooledıgı gıbı nush ıle uslanmayanı etmelı tekbır tekbırle uslanmayanın  hakkı kötektir

Hayattaki en güzel şeyler : Ya kanun dışı, ya ahlak dışı ya da şişmanlatıcıdır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ILKER06
    ILKER06's avatar
    Erkek

al buda osmanlı ıskencesı dıye gecıyo

osmanlı da karısını,kızını satanlara uygulanan bi ceza bu da...demirden yapılmıs bir mızrak yüksek sıcaklıkgı olan bir fırında 1 saat bekletilirmiş ve demir erimeden sıcaklık doruga ulastıgında kızgın demir adamın kafasının ortasından(tahminen alnından)yavas yavas sokulurmus...suclu basta acıyı hissetmezmiş.
    ama demir kafasının arkasından cıktıgında o kadar canı yanarmıs ki gözlerinden kan cıkarak can verirmiş

karısını kızını satan adama mustahak osmanlı tarıhınde kımse haybeden ıdam edılmedı yada ıskenceye maruz kalmadı tam tersıne dusman komutanları mısafır olarak agırlandı herzaman

lutfen bıraz daha arastırarak konu acalım ve hepımız osmanlı torunuyuz bu boole bılıne rahatsız olan ıstedıgı ulke torunu olabılır kendı bılecegı iş :) ;)

Hayattaki en güzel şeyler : Ya kanun dışı, ya ahlak dışı ya da şişmanlatıcıdır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dipe
    dipe's avatar
    Erkek

Başka sitede geyik diye açılan konuıları burda derin mevzulara açmışsın eline sağlık..

dibe vurmaya biraz daha az kaldı..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Paranoiattack
    Paranoiattack's avatar
    Erkek

arkadaşlar çoğu doğru fakat burada önemli olan işkence yapılan kişi cezayı haketmiş mi? önemli olan o. bende Mankurt Osmanlı İşkenceleri ve Diğerleri - Bahadır Boysal'a ait bir kaynak var. hepsi kaynakları ile beraber onun içinde yazıyor.bir kaç tane örnek yazabilirdim ama şu anda çok üşengeç bir halimdeyim. :)

dün için aglamiyorum zira siradan bir dünya var orada.. bir şekilde bunu bulacagim ve siradan bir dünyada yolumu bulmaya çalışırken yaşamayı ögrenecegim..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    poblado
    poblado's avatar
    Erkek

yazının başlığında işgence diyor ama bu işgençelerle adam direk ölür. Ölü adama işgence yapamassın

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Paranoiattack
    Paranoiattack's avatar
    Erkek

arkadaşlar bi kaynak daha var. bi bakim dedim patır patır dokuldu. Ali Yıldırım - Osmanlı Engizisyonu Zulmün Tarihi. bir kaç sayfasının caps ını koyayım.
    kaynak kısmı 5 sayfa daha iniyor hepsini koymadım.

dün için aglamiyorum zira siradan bir dünya var orada.. bir şekilde bunu bulacagim ve siradan bir dünyada yolumu bulmaya çalışırken yaşamayı ögrenecegim..
Toplam Hit: 9638 Toplam Mesaj: 58