folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Öss"Ye Hazırlanan Arkadaslar...

Öss"Ye Hazırlanan Arkadaslar...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    yaw adam ne olmak istiyorsunuz filan diye başlık açmış sizin yazdıklarınıza bakın :) söle ağız tadıyla hayal kurdurtmadınız. :)):):)

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbbsg.
    agrilion
    agrilion's avatar
    Erkek
    ben de seneye gircem Eşit Ağırlık öğrencisiyim kasıyom ama kas kas nereye kadar iki hafta önce eskişehir anadolu üni nin tanıtım gününe gittim eğitim fakültesini buldum kadın dedi işte en yüksek 350 puanla aldık dedi ben yuh dedim nabıyonuz bi sınıf öretmenliği bu kadar uçmayalım dedim kadın şartlar böle dedi
    valla 350 puan alsam ankara üni siyasal maliyeye giderim mülkiyeli olurum a.q daha iyi

Ben Kapitalizmim ve bankacılar benim evlatlarım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    armagedon
    armagedon's avatar
    Erkek
    Puanlar Artık Lükx Araba Fiyatları Gibi Oldu Ama Almak Zorundasın Yapacak Bişey Yok..Alamazsan Seneye Bidaha Bidaha Bidaha... Sonra Bi Bakmışın 30 Yaşında Okul Hayatı Bitmiş..İş Hayatı Gelmiş Ama İş Yok..Sonra Bi Bakmışın Yanında Duran Hayatının Aşkı da Artık Yok Baskasıyla Evlendirmişler..Sonra İş Bulmuşun Mühendis Olarak Danışmanlık Yapıyosun Flanca Yerde..Ondan Sonra Bitirdiğin Bölüm Üzerine İş Buluyosun Ama O da Uzun Vadeli Olmuyo..Sonra Bi Bakmışsınki Artık Bakamıyosun Hayata Çünkü Öle Bişey Yok..

Halbuki Okumasak Daha Çok Sey Elde Ederiz..Cahil Kalmak Kötü Bişi Kötüü..Heleki İş Varsa :)

İnsan Gibi Yaşa...Adam Gibi öL..! Ekmeğini Böl.. Vatanını Böldürme..!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cLust3R
    cLust3R's avatar
    Erkek
    tek bildiğim yabancı dil ondan yds'ye giricm ama ibineler puan kırıck mağdur durumdaym burdan sesimi duyanlar yardmcı oln, biz arkadaslarla kendi aramızda msnden hazırlanıoz üniye ama bilmiom babalara geldik galiba..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    sistem deişene kadar hukuk diodum.Şimdi işletme iktisat falan bakıyom a.qmun yökü folloş etti sistemi inşallah ya hukuk yada ege veya 9eylül iktisat

Amphetamine Logic.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheOutlaw
    TheOutlaw's avatar
    Erkek
    abi puanlar düşer bence hemde 10-15 gibi... walla yapan yapıyo örneğin bizim burda bazen ful bazen 1 sosyal kaçıran adam var... ama onun haricinde iyi yapan çok az... 250 alınırsa bence ii bi yere gidilir...

Nerde Gençliğim:(
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbbsg.
    agrilion
    agrilion's avatar
    Erkek
    bence sistem değiştiği için bu sene puanlar düşer seneye de bizim tayfa golü çakar :)
    valla and. lisesinde hazırlık okuyom bi sene boşa gitti demiştim zamanında ama ingilizceyi kafama monte ettiler şimdi de bi sene geç girmenin avantajını yaşayabiliriz
    selametlee

Ben Kapitalizmim ve bankacılar benim evlatlarım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    erkan_2 bunu yazdı;

bence sistem değiştiği için bu sene puanlar düşer seneye de bizim tayfa golü çakar :)
    valla and. lisesinde hazırlık okuyom bi sene boşa gitti demiştim zamanında ama ingilizceyi kafama monte ettiler şimdi de bi sene geç girmenin avantajını yaşayabiliriz ....

Lem demiş ya adamın biri; gökten am yağsa önümüze y.rrak düşer o da yerden seker k.çımıza girer.. benim ki de o mevzu.. O anadolu lisesini kazandığım güne lanet olsun.. ne güzel şimdi belki de üniversite de olajaktımm.. ama hazırlık okuduk karambole gittik.. sistem bize girdi mina kyim... SaYGıLaR mina kyim...

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX1453
    ZyreX1453's avatar
    Erkek
    Aynı durum boku bokuna hazırlık okumamış olsaydım bu sene Öss sayesinde banko çok güzel bir ünivdeydim.Şimdi işin yoksa uğras türev integra trigo a.q Öss tam benlikti..Yeni sistem ineklere az yaramadı değil hani.. ;)

Beyaz adam bize sayısını hatırlayamadığım kadar çok söz verdi. Bunlardan sadece birini tuttu. Sonunda topraklarımızı elimizden alacağını söylemişti. Sadece bu sözünü yerine getirdi...
Toplam Hit: 2188 Toplam Mesaj: 20