folder Tahribat.com Forumları
linefolder Linux ve Diğer İşletim Sistemleri
linefolder Osx İçin Derlenmiş Bir Yazılımı Çalıştıramıyorum, Yardım.

Osx İçin Derlenmiş Bir Yazılımı Çalıştıramıyorum, Yardım.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neyzen
    giriftzen
    giriftzen's avatar
    Erkek

Merhabalar müridler,

şimdi elimde böyle bir yazılım var:

http://espeak.sourceforge.net/download.html

bu yazılımın osx için derlenmiş bir sürümü var ama ne yaptım ne ettim bir türlü çalıştıramadım, biraz acil bir durum. yardımcı olursanız çok sevinicem.

galiba yazılımın üzerinde biraz oynanması gerekiyor. Programcılar bir el atarsa müthiş olur. gerim gerim gerildim bu saatte. Bizim emektar diğer bilgisayar artık geri dönüşü olmayan bir yola girdi gibi, ne yaptım ne ettim çalıştıramadım. Programı bir şekilde mac üzerinde çalıştırmam gerekiyor özetle bu.

fuck the system!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

hoca sen bu isi 10 dakikada felan halledilebilir birsey felan mi zannediyorsun?

az insan çok huzur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek
    AbdullahAzad bunu yazdı

Aslında proje fazla büyük değil. Elimde Mac olsa kaynaktan derlemeye çalışırdım.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neyzen
    giriftzen
    giriftzen's avatar
    Erkek
    AbdullahAzad bunu yazdı

Tabikide öyle zannetmiyorum hocam eski bilgisayarım tamamen elden çıkmış vaziyette ve bu programı kullanmam gerekiyor. ne kadar kısa zamanda halledilebilirse o kadar iyi olur benim için. tek yazabileceğim yer burasıydı o yüzden yazdım, eskiden böyle agresif ve baltalayıcı cevaplar almazdık burada, demekki çok değişmiş buralar.

fuck the system!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    umbatu bunu yazdı
    AbdullahAzad bunu yazdı

Tabikide öyle zannetmiyorum hocam eski bilgisayarım tamamen elden çıkmış vaziyette ve bu programı kullanmam gerekiyor. ne kadar kısa zamanda halledilebilirse o kadar iyi olur benim için. tek yazabileceğim yer burasıydı o yüzden yazdım, eskiden böyle agresif ve baltalayıcı cevaplar almazdık burada, demekki çok değişmiş buralar.

eski bi konuna bakim dedim rastgele actim ve 2014den buralar cok degismis klise lafini ordada gordum. 3-5 ayda bir girip yardim isteyip tatmin olmayincada buralar cok degismis cok demek icin mi giriyorsun nedir hocam cozemedim olayi :D

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neyzen
    giriftzen
    giriftzen's avatar
    Erkek
    Absolut bunu yazdı
    umbatu bunu yazdı
    AbdullahAzad bunu yazdı

eski bi konuna bakim dedim rastgele actim ve 2014den buralar cok degismis klise lafini ordada gordum. 3-5 ayda bir girip yardim isteyip tatmin olmayincada buralar cok degismis cok demek icin mi giriyorsun nedir hocam cozemedim olayi :D

Beni bilenler bilir ve anlayan anladı hocam, sen çok güzel bir yerden yakalamışsın devam et böyle ;)

fuck the system!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neyzen
    giriftzen
    giriftzen's avatar
    Erkek

yukarı

fuck the system!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neyzen
    giriftzen
    giriftzen's avatar